Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2015 23:42 · Розділ: Політика

У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.

Лінчувати діючого мера місцеві мешканці вирішили тому, що запідозрили його в організації убивства свого політичного опонента. В результаті цього замаху загинуло дві дівчини, а ще п’ять осіб отримали поранення. Відповідальність за трагедію місцеві мешканці переклали на плечі градоначальника – вони вирішили, що саме він є винним у злочині.

Замах на вбивство місцевого політика було скоєно на минулих вихідних. Машині місцевого політика, що був конкурентом діючого мера, перегородили шлях невідомі. В автомобілі знаходилася сім’я політика.

З авто, що перегородило шлях, відкрили вогонь. В результаті Секека отримав поранення, а його сімнадцятирічну доньку було вбито. Смертельні поранення отримала і племінниця Секеки. Діючому меру Хуракану Секека насолив тим, що, програвши на виборах, заявив про корупцію та підтасовування результатів голосувань.

До трагічних подій політик вимагав, щоб поліція провела масштабне розслідування фінансових махінацій мера. А той, очевидно, зреагував досить швидко.

Мешканці міста влаштували самосуд, спаливши свого власного мера (фото з сайту www.bagnet.org)
Мешканці міста влаштували самосуд, спаливши свого власного мера (фото з сайту www.bagnet.org)

Однак натішитися смертю опонента Хуракана не зміг. Як тільки мешканці міста дізналися про організовану засідку та стрілянину, вони влаштували на діючого мера справжнє полювання. Його вистежили в його ж власному будинку, добряче відгамселили і наостанок підпалили. Поліція, що прибула на місце події, трохи спізнилася, і Хуракана був уже мертвий.

Відзначимо, що Гватемала є однією з найбільш небезпечних країн Латинської Америки. Рівень насильства тут перевищує всі допустимі норми, а звістками про використання вогнепальної зброї майже нікого не здивуєш. Та все ж навіть тут всезагальне лінчування – велика рідкість. А одним із найпопулярніших політиків у країні є актор-комік.


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.


 • Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля

  Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля · lesya · 27.07.2015 23:27

  У Франції місцеві нудисти виступили із протестом - їм не сподобалося те, що в країну з візитом завітав сам саудівський король. Зараз в районі Лазурного берега Франції тривають масові акції протесту.