Поліція прийняла бородатих шведських хіпстерів за бойовиків ІД Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2015 21:02 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Швеції стався курйозний випадок. Місцева поліція ледь не заарештувала хіпстерів, сплутавши їй з бойовиками ІДІЛу – терористичної організації, відомої як «Ісламська держава», яка за останній рік набула шалену популярність і тримає в жаху не лише Близький Схід, але й Африку та навіть Європу.

То ж не дивно, що уряди багатьох країн всерйоз стурбовані тим, що влада цієї організації, як і її могутність, невпинно зростає. І поліція отримує суворі накази якнайпильніше контролювати та виявляти підозрілих людей, щоб завчасно вивити небезпеку та знищити її ще до того, як вона завдасть шкоди мирному населенню.

Критичність ситуації посилює і криза з мігрантами, які заполонили всю Європу. Саме тому шведська поліція ходить на вухах. Не дивно, що побачивши гурт бороданів, які фотографуються з чорним прапором, поліцейські вирішили поцікавитися, хто такі ці чоловіки та що вони роблять разом.

А виявилося, що поліція натрапила на членів клубу бороданів The Bearded Villains, з якими й провела «виховну бесіду». Правоохоронці прийняли чоловіків за бойовиків терористичного угрупування «Ісламська держава» (ІДІЛ). І причиною тому стали не тільки довгі та пишні бороди.

На них поліція увагу точно б не звернула: борода вже декілька років поспіль є модною тенденцією, тому молодиків, що відпускають густі та пишні чорні бороди, є немало. В оману поліцію ввели дії хлопців: ті виставили на середньовічні руїни великий чорно-білий стяг, що скидався на символіку терористичного угруповання, та ще й фотографувалися на його тлі.

Та коли поліцейські краще приглянулися до прапора та вислухали молодиків, то зрозуміли, що сталася помилка. Вони вирішили повірити бороданям на слово, і, сміючись, пішли геть. На прапорі членів клубу було зображено дві перехрещені шаблі.

«Ми якраз фотографувалися, коли до нас підійшли два копи і сказали, що їм повідомили про те, що околицями розгулює тридцять терористів, які, не ховаючись, розмахують прапором ІДІЛ», - написав на своїй сторінці у Facebook один з учасників фотосету, засновник сайту Rate My Beard («Заціни мою бороду») і, звісно ж, бородань на ім’я Андреас Франссон.

Членам клубу, зазначив Андреас, таке порівняння видалося дуже образливим, адже вони ніколи нічого поганого нікому не робили, скоріше навпаки: члени клубу The Bearded Villains активно займаються філантропічної діяльністю.

Спільноту було засновано в минулому році, і позиціонується вона як «елітне братство бородатих чоловіків з усього світу».

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/10/13/boroda/

Інші новини розділу