Радикальна реформа: Playboy відмовився від оголених жінок Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2015 18:14 · Розділ: Життя

Знаменитий журнал Playboy, який так полюбляло не одне покоління чоловіків, зважився на кардинальну реформу: з його сторінок приберуть зображення повністю оголених жінок! Керівництво журналу вирішило провести редизайн, після якого знімки дівчат в стилі ню зникнуть зовсім. Коротше кажучи, Playboy, що десятиліттями публікував «голі» фотографії, тепер перестане бути «Плейбоєм».

Однак керівництво видання так не вважає. Вони кажуть, що після реформи аудиторія журналу, навпаки, розшириться, адже сьогодні голі жінки та їхні фото вже не актуальні.

За словами творців видання, після редизайну журнал зможуть переглядати навіть тринадцятирічні підлітки. Тим не менше, це зовсім не означає, що зі сторінок зникнуть зображення "провокаційного характеру". А ще керівництво Playboy запевнило громадськість, що фотографії голих красунь - це «пройдений етап».

До речі, цей радикальний крок зустрів схвалення з боку засновника і головного редактора найпопулярнішого в світі американського чоловічого журналу Х'ю Хефнера.

Вісімдесятидев’ятирічний редактор видання пояснив, що навіть після впровадження реформ Playboy все одно публікуватиме зображення жінок, що приймають спокусливі пози та надягають на себе мінімум білизни. Однак повністю оголених дівчат читачі більше не знайдуть. Вже з березня наступного року – саме на цей час запланований вихід оновленої версії журналу – знімки, що в ньому публікуватимуться, відповідатимуть рейтингу PG-13, який ставить обмеження на перегляд для дітей, яким ще не виповнилося тринадцяти.

Ідея прибрати «голі» зображення зі сторінок популярного журналу є цілком обгрунтованою. Зараз зображення сексуального характеру можна знайти абсолютно безплатно, і на це знадобиться всього кілька кліків. А для Playboy публікація таких фотографій стала "пройденим етапом", пояснює виконавчий директор журналу Скотт Фландерс. Він також каже, що відмова від традиції дозволить журналу стати більш доступним і більш інтимним.

Видання й надалі публікуватиме серйозні журналістські розслідування та інтерв’ю зі знаменитостями, як, наприклад, було з Володимиром Набоковим, Мартіном Лютером Кінгом чи Джиммі Картером.

До речі, раніше редакторам журналу вже довелося пересвідчитися, що відмова від знімків повністю оголених жінок веде за собою ріст читачів. У серпні минулого року такі зображення забрали з Інтернет-версії видання, в результаті чого трафік виріс з чотирьох до шістнадцяти мільйонів користувачів на місяць, а середній вік читачів знизився з сорока семи років до тридцяти.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.