Pepsi випустить власний смартфон - "пепсіфон" Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2015 15:50 · Розділ: Нові технології

Сьогодні людство ніби зійшло з розуму, влаштовуючи справжні полювання на новинки електронної техніки. Як результат – виробництво смартфонів сьогодні стало досить прибутковою справою.

Взятися за неї, однак, зможе далеко не кожен, адже ця справа – не для малого, і навіть не для середнього бізнесу. Щоб налагодити успішне виробництво, а потім і продаж смартфонів, потрібно мати велику і потужну компанію. Такою є Pepsi, яка недавно заявила, що готова випустити свій власний смартфон.

Уявити, щоб всесвітньо відома компанія, що займається виробництвом газованих напоїв, ні з того ні з сього взялася за смартфони, якось трохи важкувато. Справді, що може бути спільного у Pepsi та мобільних технологій в цілому? Виявляється, щось та й може: цими днями китайський підрозділ Pepsi оновив обкладинку офіційної сторінки, зареєстрованої в соціальній мережі Weibo, популярній у Китаї.

Ця обкладинка розкриває деякі деталі так званого Pepsi Phone. На зображенні уважний користувач помітить іконки телефону, SMS, Wi-Fi, пошуку та інших речей, що традиційно пропонують смартфони. Втім, поки що сама компанія зміну обкладинки та інформацію про випуск смартфону ніяк не прокоментувала.

Правда, експерти кажуть, що в реальності імовірність того, що Pepsi випустить свій власний смартфон, є дуже й дуже мала. Скоріше за все, компанія вступить у співпрацю з якимось китайським виробником, об’єднавши зусилля для випуску лімітованої версії вже існуючого смартфона. А може бути й таке, що Pepsi всього-на-всього готує якийсь фірмовий мобільний додаток.

Втім, буквально сьогодні в Мережу просочилася інформація, ніби смартфон від Pepsi таки буде. Компанія анонсує його вже двадцятого жовтня.

Фірмовий «пепсіфон» коштуватиме двісті п’ять доларів, і його офіційна назва - P1. Технічні характеристики смартфона вселяють надію: виробник газованих напоїв оснастить свій пристрій 64-бітовим процесором MediaTek MT6592. Об’єм пам’яті пристрою складе шістнадцять Гігабайт, а оперативна пам’ять матиме об’єм у два гігабайти. Діагональ екрану – п’ять з половиною дюймів.

Смартфон матиме дві камери – фронтальну, потужністю в п’ять мегапікселів, та основну з показником в тринадцять мегапікселів. Товщина пристрою складе не цілих вісім міліметрів. Корпус пристрою виготовлять з металу, а сам смартфон обладнають сканером відбитків пальців.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.