Система контролю доступу захистить курей від хижаків, злодіїв та переохолодження Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2015 14:51 · Розділ: Події у світі

Системи контролю доступу сьогодні використовуються в найрізноманітніших сферах. Бувають вони різних видів, отож і встановлюють ці системи в найрізноманітніших місцях – наприклад, в метрополітені, щоб стежити за пасажирами-безбілетниками, в банках, щоб закрити доступ стороннім до банківських сховищ, в офісах, щоб контролювати час роботи співробітників, у великих торгових центр, щоб підрахувати кількість відвідувачів… Словом, чим далі, тим менше залишається місць, куди б не проникли новітні технології, і система контролю доступу як одна із них.

Якщо вас цікавить подібна апаратура в Україні, перейдіть за посиланням система контроля доступа цена в Украине – і обирайте варіант, який відповідає вашим вимогам якнайповніше. Правда, на сайті ви навряд чи знайдете систему, представлену компанією ZKAccess. Створена ними новинка призначена для охорони поголів'я курей. Зараз система контролю доступу використовується на одній із ферм у штаті Огайо. Система базується на контрольній панелі ZKAccess C3-100, і вона дозволяє захистити поголів’я пернатих від перепадів температур, нападів хижаків та злодіїв.

Фото з сайту http://www.secnews.ru/foreign/22136.htm
Фото з сайту http://www.secnews.ru/foreign/22136.htm

Насправді, контроль доступу до курника дуже важливий для птиці, а отже, і цілого господарства. Якщо кури надто мало часу перебуватимуть на свіжому повітрі, вони можуть страждати від обезводнення і перегріву. Якщо ж вони побудуть надто довго за межами курника, то й тут тварин чекають неприємності: на їхнє здоров’я може суттєво вплинути перепад температур. Зрештою, якщо кури розгулюватимуть на волі надто довго, у хижаків та злодіїв зростають шанси на поживу.

Компанія ж запропонувала просте рішення цієї проблеми, створивши систему контролю доступу для курників. Працюватиме вона на основі механічних таймерів, що контролюватимуть положення дверей кліток та вольєрів. Система працювала за певним розкладом. І все було б гаразд, якби не часті відключення електрики: через них таймери почали давати збої.

За вирішення проблеми взялася компанія Casey Smeller, яка перевела систему на джерело безперебійного живлення Eaton.

Однак і цього виявилося недостатньо, адже в ідеалі система мала б бути більш гнучкою, щоб власник ферми міг налаштовувати її, виходячи з певних зовнішніх умов.

Тоді над кліткою було встановлено PTZ-камеру відеоспостереження. За допомогою контактних вимикачів система контролює стан дверей.

Тепер власник ферми може власноруч створювати розклад, керуючись яким клітка відчинятиметься та зачинятиметься. Цей розклад враховує зміни тривалості дня протягом року, а також відхилення погодних умов від заданих норм.


Інші новини розділу