Товстун-невдаха став знаменитістю, намагаючись повернути дружину, що пішла до іншого Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2015 23:13 · Розділ: Життя

Змінити своє життя ніколи не пізно. Головне – цього захотіти. І це не голосні слова, а реальність, доводить своїм прикладом сорокарічний американський товстун на ім’я Ерік Хайтс. Зараз він знаменитий і багатий, а всього декілька місяців тому це був звичайнісінький невдаха. Щоб змінити своє життя та не скотитися остаточно на дно, Еріку знадобилося не цілих двадцять доларів. За них він купив старенький велосипед.

За своє життя Ерік змінив безліч професій. Він працював діджеєм, був музичним менеджером, продавав товари в телемагазині, розносив піцу і працював барменом. А потім його життя пішло шкереберть. Він сам не помітив, як опинився без роботи та заліз у борги, а його дружина покинула його, пішовши до іншого. Хайтс до всього ж ще й палив, і розрісся до двохсот п’ятдесяти семи кілограмів!

Найбільшим ударом, втім, стало розставання з дружиною, яку Ерік сильно кохав. Саме заради неї він вирішив змінити своє життя, і саме для того, щоб її повернути, зважився на неймовірний експеримент. Щоб врятувати шлюб, він покинув рідне місто Данвілл і вирушив у неймовірно цікаву подорож на велосипеді.

Дружині хлопця теж не завадив би велосипед (фото з сайту alkatrion.com)
Дружині хлопця теж не завадив би велосипед (фото з сайту alkatrion.com)

Покидаючи батьківський дім, Ерік вирішив подолати відстань в чотири тисячі вісімсот тридцять кілометрів, проїхавши від Атлантичного узбережжя до берега Тихого океану на велосипеді. Це, вирішив Ерік, дозволить йому побачити країну, скинути зайві кіло, а також довести дружині, вже тепер колишній, що він її неабияк кохає і що здатен на зміни.

Чоловіка радо зустрічають в різних містах
Чоловіка радо зустрічають в різних містах


І ось у березні він купив старенький велосипед, заплативши за нього сімнадцять доларів. Перший його маршрут склав всього сто метрів – Ерік не на жарт втомився. Тоді він вирішив зайнятися своїм здоров’ям, і паралельно завів блог «Товстун перетинає Америку» (Fat Guy Across America). Крім того, він запустив краудфандингову кампанію в Інтернеті, попрохавши небайдужих людей висилати йому якісь гроші для здійснення його плану. На даний час чоловік зібрав одинадцять з половиною тисяч доларів.

На дорогу Ерік потратив чотири місяці. Він скинув тридцять кілограмів, і за цей час став знаменитістю. Сторінка Еріка в мережі «Фейсбук» має двадцять п’ять тисяч підписників, і, слід сказати, до нього таки повернулася дружина. Тепер вони вибирають ще один велосипед, щоб здійснити навколосвітню подорож.

Найголовніше у всій цій пригоді – це духовний ріст та підтримка оточуючих. «Дітвора на вулицях кричала мені вслід «У тебе все вийде!». А я їм – «Ви навіть не знаєте, хто я такий, але спасибі!». Люди, коли бачать величезного хлопця, що крутить педалі на ровері, або сміються над ним, або підтримують. Як правило, мені дістається підтримка», - розповідає Ерік.

Джерело: http://interesno.nur.kz/917829-fat-guy-across-america.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.