На Багамах заборонили ловити черепах Автор: Вікторія · Опубліковано: 01.09.2009 12:17 · Розділ: Суспільство

Влада Багамських островів, незважаючи на протести рибалок, ухвалила поправки до законів про ловлю риби. Тепер всі морські черепахи, які живуть у водах цього атлантичного архіпелагу, який складається з 700 островів і 2 тисяч коралових рифів, захищені законом.

Відтепер забороняється ловити цих плазунів (і збирати їхні яйця), утримувати їх у неволі, продавати і купувати. До цього часу жителі Багамських островів могли вести промисел будь-якими видами морських черепах, крім бісси (Eretmochelys imbricata). Черепашаче м'ясо закуповували ресторани, а з панцирів виготовлялися сувеніри, які користувалися великим попитом у туристів.

Фото взяте з сайту wspa.typepad.com
Фото взяте з сайту wspa.typepad.com

Щорічно на Багамських островах винищувалися десятки тисяч зелених (супових), грифових та інших видів черепах. В результаті, морські плазуни опинилися на межі повного зникнення. Очікується, що нові закони допоможуть виправити ситуацію і сприятимуть відновленню черепашачих популяцій.

У нововведень є і противники, які вважають, що Багами позбавляються однієї з місцевих традицій: м'ясо черепах - улюблені ласощі місцевих жителів. Втім, рибалки не дуже сумують, вважаючи, що зможуть безкарно ловити мігруючих черепах.

Джерело science.compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.