У Британії ворона матюкає туристів, і, поки вони намагаються оговтатися, краде їхні телефони Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2015 18:41 · Розділ: Події у світі

У Британії мешкає ворона, що недавно стала зіркою Інтернету. Туристи знають Іззі – так звати птаху – вже давно, адже вона ошивається в місцевостях, де їх, туристів, найбільше. А все тому, що мандрівники – народ неуважний і довірливий, а саме такі особи й цікавлять Іззі. Ще б пак, інакше як би вона крала телефони та коштовності прямо з-під їхнього носа?

Своїм злочинним промислом королівська ворона займається досить давно. Мешкає вона в замку Кнерсборо, що в Північному Йоркширі. Спершу вона лає туристів нецензурними словами, а потім, поки вони не можуть оговтатися від шоку, ще й викрадає їхні телефони.

Іззі ловили на гарячому неодноразово. Всі місцеві знають, що королівська ворона «спеціалізується» на крадіжках телефонів та камер у туристів. Правда, були й інші екземпляри. Іззі крала м’ячі для гольфу та навіть одного разу примудрилася поцупити... манекен дитини.

Та все ж найбільше мандрівників та відвідувачів замку вражає вміння Іззі смачно лаятися. І до цього її змусило непросте життя.

Фото з сайту otpusk.tomsk.ru
Фото з сайту otpusk.tomsk.ru

Вороні Іззі всього вісім років. На свій вік вона дуже й дуже розумна. Мешкає вона в замку Knaresborough, що знаходиться в графстві Північний Йоркшир. Іззі живе разом зі своєю сім’єю в сімействі таких же ворон в «Замку Воронів». Хранителька замку Ігрейн Скелтон розповіла, що птаха навчилася лаятися і матюкатися, коли відвідувачі і туристи почали масово фотографуватися з пташкою. Це, очевидно, їй дуже докучало, тож вона вирішила нажитися на надоїдливих туристах.

Спочатку вона сідає до них на плечі, а коли вони хочуть зробити фото на пам’ять, вона починає лихословити. Ясна річ, туристи таким станом речей дуже шоковані, чим і не зволікає скористатися Іззі: поки мандрівники не можуть оговтатися від шоку, вона викрадає їхні речі.

Всі слова, які ворона вживає у повсякденному мовленні, вона дізнається від людей, а далі повторює за ними все, що чула. Наприклад, вона може заявити туристам, що пильно на неї дивляться: «Якого біса ви втупилися в мене? Чого вилупилися?». Часом вона може вставити й міцніше слівце.

В тому, що ворона вивчила кілька матюків, дивного нічого немає: дослідник і орнітолог Кайлі Свіфт з Університету Вашингтона каже, що ворони насправді дуже розумні і можуть навчитися імітувати звуки. розмовляють вони не гірше папуг, а хитрощами можуть перевершити навіть прославлен хитрунку лисицю.

Джерело: http://joinfo.ua/curious/1125483_Govoryaschaya-vorona-Britanii-nauchilas-materit.html

Інші новини розділу