Наталя Могилевська готова усиновити дитину Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2015 13:10 · Розділ: Життя

Наталя Могилевська, відома українська співачка та продюсер, недавно зізналася журналістам, що готова усиновити дитину – у випадку, якщо народити самостійно вже не зможе. Вона розповіла, що завжди мріяла мати багато дітей, і тепер, схоже, до них дійшла черга. З кар’єрою у артистки все гаразд - недавно вона випустила черговий кліп, в якому знялася в образі сосиски та хот-дога. Дбає Могилевська і про свій зовнішній вигляд – співачка недавно скинула кілька, а точніше, цілих одинадцять зайвих кілограмів. Тепер пора вже заводити дітей. Про все це вона розповіла у програмі «Світське життя».

«Чужих дітей не буває. Якщо я так і не зважуся стати сама мамою, то я багато своєї любові зможу подарувати іншим дітям, і не важливо, рідна ти мама чи ні», - пояснює Могилевська.

Зірка української сцени критично дивиться на речі: вона зазначила, що як би їй не хотілося мати багато дітей, самостійно народити їх вона вже не зможе фізично. Щоб це зрозуміти, варто лише зазирнути їй у паспорт. «Я сказала, що хочу багато дітей, та якщо ви глянете в мій паспорт, то зрозумієте, що футбольну команду я при всьому бажанні вже народити не встигну», - впевнено заявляє артистка.

У співачки дітей дотепер немає, розповідає Наталя. Коли вона озирається на своє життя, то розуміє, що завжди щось заважало їй народити дитину.

Найбільшою перешкодою для співачки стала Оранжева революція. Тоді Могилевська зі своїм чоловіком планували народження немовляти і обоє дуже хотіли дитини. Однак в обох тоді був дуже сильний стрес. І саме ця сукупність стресових ситуацій зруйнували їхній шлюб: Могилевська та її чоловік просто не пережили Оранжевої революції. Фактично, вона зруйнувала їхню сім’ю.

Потім співачка знайшла нового коханого – ним став Єгор Долінін. Могилевська знову замислилася над тим, щоб народити немовля. Однак на заваді стала аварія – пошкоджена рука в Наталі і Єгор, який був проти того, щоб зірка з травмою брала участь в проекті «Танці з зірками». Однак Могилевська згодилася, вона танцювала з Владом Ямою, а її чоловік, Єгор, страшенно ревнував: вся країна говорила, ніби у Влада та Наталії роман. "Тоді він і сам почав танцювати. Взяв собі танцівницю і вечори проводив з нею". Ревнувати почала Наталія. Після розриву з Єгором вона вирішила, що поки що не готова до сім’ї.

Втім, якщо з чоловіками у неї не склалося, це зовсім не означає, що Могилевська не планує народжувати дітей. Ще в минулому році вона заявила, що в її планах – одна, дві або й три дитини. Для цього вона зайнялася собою, перейшла на йогу та здорове харчування.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.