Заради ідеального чоловіка австралійка сходила на 75 побачень в 22 країнах світу Автор: lesya · Опубліковано: 09.10.2015 23:54 · Розділ: Життя

Є жінки, які, бажаючи вийти заміж, вискакують чимскоріш за першого ліпшого, а є й такі, які заради ідеального чоловіка готові проїхати тисячі кілометрів. Так і зробила одна мешканка Австралії, яка будь-що вирішила відшукати чоловіка своєї мрії. До справи австралійка підійшла завзято: вона відвідала двадцять дві країни і сходила на сімдесят п’ять побачень.

Правда, заміж Бембі Сміт так і не вийшла, але шанувальника таки знайшла. Ось лише чи далеко йому до образу ідеального, чи ні, не уточнюється.

Сміт розповіла, що почати пошук кавалера в такому поважному віці – австралійці виповнилося п’ятдесят шість років – їй довелося після того, як вона розлучилася зі своїм чоловіком, і за дев’ять років так і не змогла знайти собі гідну пару серед своїх співвітчизників.

Зі своїм партнером Бембі розлучилася, коли їй було сорок сім, але за дев’ять років ніхто їй так і не підвернувся. Тоді вона вирішила шукати достойного бойфренда серед іноземців. А щоб не тратити часу дарма, якщо гідного кандидата так і не буде, вона вирішила ще й подорожувати, і самій їздити в гості до потенційних супутників життя.

Виглядає Бембі молодо і привабливо (фото з сайту www.kleo.ru)
Виглядає Бембі молодо і привабливо (фото з сайту www.kleo.ru)

Бембі зізналася, що найпростіше було організовувати побачення в Європі. А ось з Японією, Бразилією та Росією, а точніше, з чоловіками з цих країв, у неї виникли труднощі.

Пригод у Бембі було чимало. Вона познайомилася з чоловіками, які особисто знали Мадонну та Пола Маккартні, а також інших знаменитостей. Деякі знайомства були моторошними – Сміт познайомилася з хлопцем, який зізнався, що мріє стати серійним убивцею. А ще їй довелося сходити на побачення з молодим священиком з Ватикану. Потенційному кавалеру Бембі було всього двадцять три.

Проте найбільше їй запам’яталася прогулянка з одним пристрасним італійцем на ім’я Стефано – їхнє побачення тривало чотирнадцять годин.

Повернувшись додому, Бембі написала книгу, що вийшла у світ під назвою «Чоловіки в меню», в якій розповіла про свої пригоди. Подорож австралійки тривала три місяці, і наскільки близькими ставали чоловіки, з якими вона ходила на побачення, не повідомляється.

Під час своєї мандрівки Бембі так і не знайшла супутника життя, але кавалер у неї зараз є. Втім, ця цікава подорож чогось таки Бембі й навчила: вона радить не сприймати будь-які взаємини надто серйозно і в будь-якій ситуації залишатися самим собою.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/10/09/svidanie/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.