У Нью-Йорку відбудеться фестиваль устриць Автор: lesya · Опубліковано: 09.10.2015 21:49 · Розділ: Події у світі

У Нью-Йорку скоро має відбутися досить цікаве дійство – сімнадцятого-вісімнадцятого жовтня тут пройде фестиваль устриць. Дійство під назвою The Oyster Festival за традицією пройде на Лонг-Айленді.

Відвідувачі заходу зможуть скуштувати силу силенну делікатесів, які продаватимуться за фіксованою ціною. Головні страви готуватимуться з мідій та устриць, але кухарі обіцяють приготувати безліч інших пресмачних страв з морепродуктів.

Крім насолоди для гурманів, організатори фестивалю підготували для гостей заходу цілу купу найрізноманітніших розваг – це і шоу, й атракціони, концерти та конкурси. Потрапити на фестиваль можна безкоштовно, а для зручності гостей, що приїдуть сюди на своїх власних авто, тут ще й організували безкоштовну парковку. Правда, єдине, чого не буде на фестивалі, це алкоголю: свято, як-не-як, сімейне, тому спиртному тут не місце.

Фестиваль устриць є досить масштабним заходом. Щороку його відвідує більше двохсот тисяч осіб. Родзинкою цьогорічного фестивалю стане гігантська гумова качка, творіння рук голландського художника. Її пришвартують неподалік місця, де проводитимуть захід.

Гігантська гумова качка подобається всім. А ще вона багато подорожує (фото з сайту www.philly.com)
Гігантська гумова качка подобається всім. А ще вона багато подорожує (фото з сайту www.philly.com)

Качку на фестиваль привезуть з метою привернути увагу суспільства до проблем збереження ресурсів, якими ще поки що багата наша планета, а також нагадати, що не можна ні в якому разі забувати про правила безпеки та поведінки на воді.

«Мама качка» має у висоту двадцять метрів, а її вага складає цілих десять тонн. Автор творіння Флорентин Хофман (Florentijn Hofman) виготовив Mama Duck ще в 2007 році. З того часу гігантська качка подорожує світом. Вона відвідала Амстердам, побувала у Сан-Паулу, Осаці, Сіднеї, Піттсбурзі та інших містах світу. Однак з невідомих причин качка час від часу здувається – у Гонконгу та Нью-Джерсі її навіть зняли з води.

Два роки тому, в 2013 році, гумова качечка стала експонатом національного Залу слави іграшок у США. Її основне досягнення – це участь у навчанні та творчості кількох поколінь. Крім того, гумова качечка вплинула на дизайн іграшок.

Гігантська качка викликає захват у всіх, куди вона прибуває, а соціальні мережі одразу заповнюють нові фотографії симпатичної качки. Скільки вона пробуде у Нью-Йорку, не повідомляється.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/10/09/rubberduck/

Інші новини розділу