В Instagram замислилися над створенням "дорослої" версії Автор: lesya · Опубліковано: 09.10.2015 18:44 · Розділ: Події у світі

Досить цікаву ідею, що одразу завоювала своїх прихильників, висунув недавно Кевін Сістром. Він запропонував запустити «дорослу» версію популярної соціальної мережі Instagram. За його словами, він неодноразово обговорював з колегами цю ідею.

Кевін Сістром (Kevin Systrom) є співзасновником і главою соціальної мережі Instagram, яка належить Facebook. Він розповів, що вже давненько подумує над створенням версії популярного сервісу для дорослих.

Матеріали, які він має намір дозволити розміщувати у соціальній мережі, мали б маркування R. До категорії з цим рейтингом, згідно з американським законодавством та системою рейтингів для кінопродукції, потрапляють матеріали, які особи, що не досягли сімнадцятирічного віку, можуть переглядати тільки у супроводі дорослих.

За словами Сістрома, головні труднощі, з якими вони зіткнулися під час обговорень проекту, пов’язані з вирішенням питання, хто і в який спосіб визначатиме, до якої категорії слід зарахувати ту чи іншу фотографію та за якими критеріями фотографії надаватимуть статусу категорії R.

Ще Кевін додав, що мета, яку ставлять перед собою у компанії, - не створити окремий ресурс для розміщення порнографії, а надати користувачам можливість красиво самовиражатися.

Ще глава популярного фотосервісу пояснив, чому в Instagram суворій цензурі піддаються фотографії оголених жінок. Зокрема, тут заборонено публікувати фото жіночих сосків, якщо вони, ці зображення, не пройшли цензуру. Цей момент неодноразово викликав обурення феміністок та громадських активісток, однак, як пояснює Сістром, з цим нічого не поробиш. Вся справа в суворих правилах App Store, через які додатки, доступні в магазині Apple, можуть містити зображення оголених тіл лише тоді, якщо цьому програмному забезпеченню присвоєно рейтинг «17+». Instagram має рейтинг, нижчий на п’ять позицій, - «12+». Компанія не хоче закривати доступ до соціальної мережі підліткам.

До речі, донедавна суворі обмеження діяли і в соціальній мережі Facebook. Однак в минулому році, після протесту активісток, керівництво мережі дозволило викладати фото грудного вигодовування.

У Facebook заявили, що соціальна мережа згідна з тим, що «годування грудьми - природно і прекрасно». Матерям потрібно поділитися своїм досвідом з іншими, і тепер це можна зробити за допомогою Facebook. Правда, таке рішення стало результатом акції Free the nipple (англ. «Свободу соску»), учасники якого виступили за свободу грудного вигодовування та зняття цензури на фотографії цього процесу. Основний протест розгорівся у Twitter’і.


Інші новини розділу