У Китаї скляний міст тріснув під ногами туристів Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2015 17:28 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Китаї трапився випадок, який добряче налякав групу туристів. Знаменитий скляний міст, що висить над прірвою на висоті понад тисячу метрів, тріснув під ногами туристів. Сказати, що вони налякалися, - не сказати нічого…

Стався інцидент в китайській провінції Хенань. Саме тут знаходиться знаменитий скляний міст, що оперізує скалу на висоті більше тисячі метрів. Цей популярний атракціон для любителів екстриму позиціонувався як справжнє диво інженерної думки. Однак і він не витримав натиску туристів і тріснув.

Правда, появу тріщин спричинила не вага туристів, а прикра випадковість. Один із мандрівників впустив сталевий термос, який і розбив покриття.

Після падіння присутні відчули вібрації, а потім побачили, що скло у них під ногами тріснуло. Дехто почав кричати і кинувся геть з мосту, що розташувався на висоті одного кілометра над землею.

Правда, за твердженням місцевої влади, мандрівникам абсолютно нічого не загрожувало. Падіння термоса пошкодило всього лише один шар скла, а таких шарів є три. Втім, після інциденту міст закрили і туристів на нього перестали впускати.

Унікальний і екстремальний міст з’єднує між собою два каньйони, його довжина складає шістдесят вісім метрів. Виготовили його зі скла, завтовшки двадцять чотири міліметри. Творці споруди стверджували, що конструкція є дуже надійною і може витримати тиск до восьми сотень кілограмів на один квадратний метр.

Міст закрили на ремонт, і туристів на нього впустять лише тоді, коли повністю відремонтують тріснутий шар. Правда, чи надовго його стане, невідомо, адже з моменту свого відкриття (а відбулося воно двадцятого вересня цього року) міст не пропрацював і місяця.

Скляна дорога на горі Тяньмень (фото з сайту http://log-in.ru/articles/steklyannaya-tropa-strakha-na-gore-tyanmen-v-kitae/)
Скляна дорога на горі Тяньмень (фото з сайту http://log-in.ru/articles/steklyannaya-tropa-strakha-na-gore-tyanmen-v-kitae/)

До речі, у Китаї вже є одна скляна дорога. Вона розташувалася на висоті в 1430 метрів над землею на горі Тяньмень. Товщина скляного полотна – всього шість сантиметрів, і крізь нього чудово видно прірву, по якій доводиться йти.

Туристів, що зважуються на таку екстремальну подорож, просять одягти бахіли, щоб не подряпати взуттям скляну поверхню та не зіпсувати цим самим ілюзію польоту.

Не всім, хто зважується на таку шалену подорож, вдається дійти до кінця. Хтось дбирається, тримаючись за поручні та за стіни, а є такі, які лягають на скло і дістаються до кінця маршруту поповзом. Тож тим, хто боїться висоти, на міст взагалі потикатися не варто.

Джерело: http://versii.com/news/335904/

Інші новини розділу