Якщо не хочете опинитися в списку "дратівливих постояльців", дивіться за дітьми, не базікайте і не будьте скигліями Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2015 12:56 · Розділ: Суспільство

Є люди, неначе сонце: вони своїм лагідним характером і ненав’язливим теплом здатні навіть найпохмуріший день перетворити на радісну подію: а є такі, від яких, ледь забачиш їх за поворотом, хочеться накивати п’ятами. При чому з однаковою силою це стосується і знайомих, і незнайомих нам людей.

Якщо не хочете потрапити до списку останніх, слід поводитися належним чином. Як саме, вирішили розповісти експерти дослідницької компанії GfK. Вони провели дослідження на замовлення американського тревел-порталу Expedia, і з’ясували, які люди дратують оточуючих найбільше.

За основу дослідження було взято результати опитування працівників готелів. Їх запитували, які риси постояльців дратують їх найбільше.

З’ясувалося, що найбільше персонал готелів дратують неуважні батьки, які забувають пригледіти за своїми дітьми. Такі мандрівники можуть викликати лють у шістдесяти семи відсотків опитаних респондентів.

На другому місці розташувалися галасливі особи, які полюбляють шуміти та голосно базікати в номерах. Третіми виявилися скиглії – осіб, яким завжди щось не так, їх не влаштовуэ ні погода, ні умови проживання, взагалі нічого, у готелях, як бачимо, теж добряче недолюблюють.

Неприязнь викликають і любителі влаштувати в номері голосну вечірку, запросивши туди і знайомих, і незнайомих. А ще роздратування викликають запальні особи, які надто голосно сперечаються зі своїми, так би мовити, опонентами.

Не любить персонал готелю і людей, що надто голосно займаються сексом. Як-не-як, готель – це не бордель, і не варто цілому світові знати, чим ви там займаєтеся у своєму номері.

За словами Джона Морра, що займає пост віце-президента і генерального менеджера Expedia, поведінку постояльців, що викликають роздратування, можна назвати типовою. Всі порушення етикету зводяться до одного – ці люди демонструють зневажливе ставлення до незнайомців, які знаходяться поруч з ними. Трохи більше поваги одне до одного, і якість відпочинку буде значно вищою.

В рамках дослідження було з’ясовано й інші факти: виявляється, більше чверті туристів – двадцять шість відсотків – полюбляють прихопити з собою туалетні приналежності. Дев’ять відсотків гостей закладів приводять у свої номери сторонніх людей, а ще п'ять курять в номерах для некурящих.

В опитуванні, що проводилося центром, взяло участь двадцять дві тисячі дорослих американців.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.