Airbus запропонував саджати пасажирів у літаках один над одним Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2015 09:56 · Розділ: Авто-мото

Авіакомпанії сьогодні стурбовані двома головними проблемами. Перша пов’язана із безпекою пасажирських перевезень, яка на сьогоднішній день, на превеликий жаль, залишає бажати кращого. Друга проблема, що турбує керівництво провідних авіакомпаній, це проблема зниження вартості авіабілетів, які ще й сьогодні коштують дуже дорого, та, ясна річ, збільшення власних прибутків.

Висока вартість авіаквитків зумовлюється багатьма чинниками. Це і витрати на утримання аеропорту, і шалені суми, що витрачаються на обслуговування лайнерів, які мають преобразователь 220 на 100 вольт .Компанія Airbus в якої останнім часом не все йде гаразд, запропонувала цікавий спосіб економії простору в літаках. В кінцевому підсумку він, кажуть у компанії, допоміг би знизити ціну на авіаквитки, а також збільшити прибутки авіакомпаній.

Суть нового методу полягає в кардинально новому оформленні салону лайнерів. Замість традиційної розстановки крісел європейський гігант запропонував розсаджувати пасажирів у два поверхи.

Цими днями німецькі інженери компанії подали заявку на патент у США, в якому запропонували садити пасажирів один над одним. Таку технологію компанія вирішила застосовувати в салонах бізнес-класу, при цьому звичайні сидіння чергуватимуться з піднятими вище. На останні доведеться забиратися по сходинках.

Фактично, в літаках буде створено другий поверх, який, однак, повноцінним назвати важко. За словами авторів ідеї, такий дизайн дозволить ефективніше використовувати напівкруглий простір салону літака. В патенті також описується система, в якій пасажири бізнес-класу зможуть лежати – їхні сидіння розкладатимуться таким чином, щоб вони могли перебувати в горизонтальному положенні.

Відключених пасажирів помістять у літак...
Відключених пасажирів помістять у літак...

Сидіння, скоріше за все, розмістять «ялинкою», щоб погляд пасажира, який сидить знизу, не висвердлював дірку в сидінні пасажира, що перебуває зверху. До речі, інженери, що складали патент, кажуть, ніби такі сидіння можна з успіхом використовувати не тільки в авіалайнерах, але й в іншому транспорті – автобусах та поїздах.

Правда, в патенті розробники не вказали, на скільки відсотків збільшиться ємність літака у випадку установки нових сидінь.

Відзначимо, що це вже не перше таке нововведення з боку авіакомпаній, які понад усе прагнуть збільшити свій прибуток за рахунок зменшення комфорту пасажирів. Спочатку було збільшено кількість рядів сидінь, потім їх почали розстановлювати вельми оригінальним способом. Дехто жартує, що скоро пасажирів просто-на-просто відключатимуть за допомогою транквілізаторів, щоб було зручно перевозити їх штабелями…

Джерело: http://ageofcomp.info/wounde/40371-arbus-predlozhil-sazhat-passazhirov-v-samolyotax-drug-nad-drugom.

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.