Американець виростив гарбуз вагою 973 кілограми Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2015 21:06 · Розділ: Цікаві факти

Люди бувають різними, тому різними бувають і їхні захоплення та хобі. Хтось любить вишивати, хтось в’яже, хтось різьбить статуетки. Джен Макмюллер з Іллінойсу (США) захоплюється тим, що вирощує по-справжньому гігантські овочі. Недавно йому вдалося виростити гарбуз, що став найбільшим на континенті. Ягідка, що виросла на городі американця, важить цілих дев’ятсот сімдесят три кілограми.

Ясна річ, такий гігантський гарбуз не міг не привернути сторонньої уваги. У Джена одразу почали цікавитися, що він такого робив, щоб виростити таку величезну ягоду, на що він відповів, що… нічого. Виявляється, Джен Макмюллер навіть не є фермером, а працює на заводі, отож городом своїм замається у вільний від роботи час. Джейн каже, що не робив нічого особливого, щоб виростити гарбуза.

Він переконуэ, що гігантський гарбуз виріс на городі випадково. Це чистісінький збіг обставин, звичайна випадковість.

В минулому році фермер брав участь у фестивалі врожаю. На заході він представив гарбуз, вдвічі менший за цьогорічний урожай.

З такого гарбуза можна наварити тоннну каші (фото з сайту www.webpark.ru)
З такого гарбуза можна наварити тоннну каші (фото з сайту www.webpark.ru)


Очевидно, насіння попалося непогане – цього року гарбуз виріс ще більшим, направду гігантським. Йому не вистачило вісімдесяти одного кілограма, щоб побити світовий рекорд. Так, на сьогоднішній день світовим рекордсменом вважається гарбуз, вирощений в минулому році у Швейцарії. Його занесли до Книги рекордів Гіннеса з вагою в одну тисячу п’ятдесят чотири кілограми.

Були й інші експериментатори – в минулому році фермер Тоні Діера з Каліфорнії виростив цікавий і оригінальний урожай гарбузів. Всі плоди були вирощені у формі голови Франкенштейна. Правда, щоб втілити таку оригінальну ідею в життя, Тоні довелося непогано витратитися: він віддав чимало грошей на виготовлення спеціальних форм, які надали гарбузам обрисів голови знаменитого монстра. Тим не менше, фермер переконаний, що вже через кілька років витрати окупляться, адже він продаватиме одного гарбуза за цілих сімдесят п’ять доларів.

А ось гарбузи-Франкенштейни (фото з сайту pixelshark.ru)
А ось гарбузи-Франкенштейни (фото з сайту pixelshark.ru)

До речі, гарбуз – страва дуже корисна. Ця рослина містить дуже багато корисних речовин та мікроелементів, і він навіть здатен захищати від раку. Крім того, гарбуз незамінний при лікуванні діабету.

Джерело: http://www.rosbalt.ru/style/2015/10/06/1448248.html

Інші новини розділу