Діти переплутали принца Гаррі з клоуном Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2015 16:58 · Розділ: Життя

Принц Гаррі продовжує привертати увагу громадськості всього світу, а особливо британської. Ще б пак, справжнісінький принц, нащадок Єлизавети ІІ, та ще й неодружений! Як таким не зацікавитися!

І тепер кожен крок принца потрапляє під пильну увагу папараці. А його чергова пасія стає знаменитістю та мішенню для злісних випадів інших дівчат, які заздрять її флірту з принцом.

Так, шанувальниць у Гаррі – хоч греблю гати. І це при тому, що красенем його не назвеш: рудий, червонощокий, якийсь трохи грубуватий, він явно не відповідає загальноприйнятим стандартам чоловічої краси. Та що тут говорити – недавно британські дітлахи навіть прийняли принца Гаррі за клоуна, який створює фігури з повітряних кульок.

Сталося це під час зустрічі королівської персони з лауреатами премії благодійної організації WellChild, що відбулася в Лондоні.

Принц виступає куратором WellChild вже вісім років поспіль, починаючи з 2007 року. Ця рганізація надає допомогу важкохворим дітям та їхнім сім’ям. Недавно організація віддала одну зі своїх премій дев'ятирічній Неллі-Мей Еванс, яка приїхала з Камбрії: дівчинку визнали людиною-натхненням для вікової групи від семи до десяти років.

Власне, дівчинка і подумала, що Гаррі – це клоун, і про це вона запитала в самого принца якраз напередодні церемонії перед самим врученням призів. «Ви клоун? – поцікавилася дівчинка. - Можете зробити мені тваринку з повітряної кульки, прошу?» - сміливо заявила вона принцу.

У Гаррі невинне прохання дівчинки викликало приступ реготу – природно, він не очікував, що таку персону, як він, можуть не впізнати. Він сказав Еванс, що постарається зробити їй тваринку, але обіцяти нічого не може.

Виступаючи з промовою на церемонії, Гаррі підкреслив, що захід зібрав найвідважніших дітей Сполученого Королівства, що ще раз підтвердила Еванс, назвавши Гаррі клоуном.

Що ж стосується особистого життя принца Гаррі, то, схоже, скоро він перестане бути холостяком: Кейт Міддлтон, дружина його старшого брата Вільямса, виявляється вибрала йому наречену. Кейт вибирала між двома екс-коханими Гаррі – Челсі Дейві та Крессідою Бонас. Першій виповнилося двадцять дев’ять, другій – двадцять п’ять. Зваживши всі за і проти, Кейт вирішила, що Гаррі все-таки краще одружитися з… міс Дейві.

Кейт Міддлтон Крессіду Бонас недолюблює, про це давно пишуть таблоїди. І причина тому – спорідненість Бонас з колишньою дівчиною принца Вільяма. А ось до Челсі Дейві Кейт ставиться дуже непогано: вона всіляко намагається переконати свого дівера зробити врешті-решт остаточний вибір і оголосити про заручини з Челсі.

Кейт навіть кілька разів влаштовувала чаювання у своєму маєтку Анмер Хол. Куди запрошувала обох дівчат. Там вона ненав’язливо цікавилася в них, як вони собі уявляють життя в королівській сім’ї, а також ділилася з ними своїм досвідом.

Після такого спілкування Кейт дійшла висновку, що з Крессідою Гаррі слід назавжди попрощатися: вона занадто юна, волелюбна і не має необхідного досвіду. А ось Челсі всі свої колишні помилки врахувала, і тепер розуміє, що повністю готова стати дружиною британського принца. Кейт каже, що Челсі не підведе.

Однак, як кажуть уважні та спостережливі британці, не варто бути критичними у своїх судженнях: Гаррі
більше до вподоби Крессіда, і це видно неозброєним оком.

Джерело: http://www.gazeta.ru/lifestyle/news/2015/10/06/n_7738697.shtml

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.