У США на весіллі американського солдата свідком став собака Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2015 13:49 · Розділ: Події у світі

Міцна дружба людини і собаки лягла в основу багатьох сюжетів. Її показують у фільмах, описують у книгах… Та все ж найбільш зворушливими є реальні життєві сюжети, які показують, якими вірними друзями можуть бути наші чотириногі друзі. Зрештою, деякі історії показують, що є чимало людей, які у відповідь на відданість собаки відповідають не меншою відданістю, і ставляться до них, як до рівних собі.

Недавно світ зворушила історія, що сталася в одному американському містечку. Ветеран американської війни Джастін Ленсфорд одружився, а в якості свідка на своє власне весілля запросив… свого власного собаку, золотистого ретривера Гейба – а що ж іще залишається робити, якщо твій кращий друг – пес?...

У The Huffington Post жартують: собака може бути не тільки кращим другом, а й найкращою «дружкою» людини :-).

Солдат Джастін Ленсфорд служив в Афганістані. Війна для Джастіна закінчилася не дуже вдало – він підірвався на міні і позбувся лівої ноги. Сталося це в 2012 році.

Отримавши травму, Джастін повернувся додому, і тут в його житті з’явився Гейб – собака брав участь у програмі Warrior Canine Connection, активісти якого надавали допомогу ветеранам-інвалідам, які страждали від бойового посттравматичного синдрому. Щоб допомогти військовим адаптуватися до нормального мирного життя, їм почали видавати собак-компаньйонів.

«Ми з Гейбом нерозлучні – він завжди і всюди слідує за нами, тож ми подумали, що весілля не повинне стати якимось винятком», - пояснює рішення запросити в якості свідка на власну весільну церемонію дружина Ленсфорда Керол Балмс. Весільна церемонія відбулася у Флориді.

До речі, молодятам не довелося пошкодувати про своє рішення – Гейб поводився дуже гідно. Навіть фотограф його похвалив: Бред Холл, що робив весільні фотографії і займався зйомкою, зізнався, що працювати з собакою було легше і простіше, ніж зі більшістю бояр на інших весіллях.

Собака пітримав вибір свого господаря
Собака пітримав вибір свого господаря

Фотографії унікальної весільної церемонії швидко розлетілися Інтернетом, і, як каже новоспечена дружина, вони з чоловіком навіть не сподівалися, що їхнє одруження приверне стільки уваги в Інтернеті.

До речі, це вже не перший випадок, коли собака ставав боярином чи свідком на весіллі. Раніше свідком на весіллі став собака на прізвисько Снукі. Його запросили молодята Майкл і Сью Хопкінси, мешканці британського Суонсі, які чотирнадцять років прожили разом, і лише в 2012 вирішили узаконити свої стосунки. Вони взяли Суонсі з притулку для тварин, і одинадцять років поспіль собака був не лише їхнім другом, але й улюбленим членом сім’ї.

Джерело: http://www.gazeta.ru/lifestyle/news/2015/10/07/n_7742927.shtml

Інші новини розділу