Їм не можна писати про секс: сніжний ком злягань та опуклий фізкульт-привіт або Як британці затролили відомого поп-співака Автор: lesya · Опубліковано: 06.10.2015 19:57 · Розділ: Культура

Поетам та письменникам, і навіть співакам, частенько доводиться «міняти кваліфікацію». Вони розвиваються, ростуть і часто пробують щось нове. Але не завжди ці спроби бувають вдалими: цими днями критики в пух і прах розбомбили новий роман британського співака Морріссі. Буквально два дні тому популярний поп-виконавець випустив свій дебютний роман, як уже через сорок вісім годин Інтернет вибухнув… реготом, жартами і фотожабами.

Особливо читачів вразило те, з яким «смаком» п’ятдесятишестирічний британець описував сексуальні сцени. Вони навіть запропонували відправити твір на участь у премії на найгірший опис сексу, на якій щороку визначають письменників, яким про секс говорити взагалі не варто. Принаймні, посередництвом своїх героїв у зверненні до читачів про інтим їм взагалі потрібно забути.

Книга Морріссі розповідає, як декілька підлітків, готуючись до забігу на півмилі, випадково убили демона.

Сталося це наприкінці сімдесятих, але те фатальне вбивство мало вельми сумні наслідки для кожного учасника цієї історії.

Роман зайняв всього сто вісімнадцять сторінок – критично короткий обсяг як для твору цього жанру, але і такий розмір рецензенти назвали надмірним для «Списку зниклих». А особливої уваги удостоїлася сцена, в якій автор описав секс між молодим Езром Паундом, що отримав своє ім’я на честь поета, який захоплювався Муссоліні, та його дівчиною Елізою.

Цей уривок важко перекласти українською, однак журналісти «Бі-бі-сі» спробували це зробити:

«Еліза і Езра перетворилися в один суцільний хихикаючий сніжний ком повнокровного злягання, волаючи і кричачи в міру затягування один одного на небезпечні і галасливі американські гірки сексуально жорстокого обертання, коли груди Елізи прокотилися бочками по ревучому роті Езри, і хворобливе шаленство його опуклого фізкульт-привіту послаблювало своє збудження у міру того, як промацувало собі дорогу до кожного мускулу тіла Елізи, крім її в іншому центральної зони», - ось така-ось любовна сцена вийшла з-під пера співака, і критики одразу поспішили зауважити, що коротка форма дається Стівену Патріку Морріссі набагато краще.

У британських соцмережах одразу з’явився новий хештег - #BulbousSalutation, що означає «Опуклий фізкульт-привіт». Використовуючи його, користувачі відверто висловлюють неймовірне здивування літературним талантом автора текстів багатьох пісень, що стали улюбленими для мільйонів. До речі, співака найбільше любили саме за проникливі тексти пісень, тому шанувальники дивуються, звідки взялося те, що представлене в книзі.

«Як взагалі котити груди бочками? Вони що, повинні загорнутися в подвійну спіраль [ДНК]"?», - цікавиться Елізабет Кернс.

«Щасливого Різдва», - пирхнув Дід Мороз. – «І опуклого фізкульт-привіту всім вам», - підхопила юрба» - так переписує різдвяні казки Рік Бурін.


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?