Шокуючий показ Ріка Оуенса сколихнув Інтернет Автор: lesya · Опубліковано: 06.10.2015 16:31 · Розділ: Події у світі

Дизайнери та модельєри, бажаючи виділитися з-поміж своїх конкурентів, виводять на подіум моделей у такому вбранні, що знаменита Коко Шанель в могилі, напевне б, перевернулася, якби побачила, до чого дійшла мода. Так, визнана світом законодавиця жіночої моди зробила жіночий образ комфортним і елегантним, витонченим і розкішним, а що роблять вони, сучасні модельєри? Бісячись з жиру та не знаючи, як самовиразитися, вони пропонують публіці якесь чорті-що, голосно називаючи все це «творчістю» і «самовираженням. Проте, чесно кажучи, ні до першого, ані до другого їхні експерименти абсолютно ніякого відношення не мають.

Недавно уже вкотре увагу до себе привернув відомий модельєр із США Рік Оуенс. На Тижні моди у Парижі він знову привернув увагу до «нестандартності», як він сам собі думає, свого творчого мислення. Рік випустив на подіум «подвійних» моделей, які у публіки викликали неоднозначну реакцію. Вони у неприродньо скрючених позах демонстрували колекцію вбрання весна-літо 2016.

Доріжками подіуму крокували дівчата з надзвичайно серйозною міною на обличчі, яку можна було пояснити хіба що необхідністю нести на собі тяжезний вантаж завбільшки з ще одну дорослу модель. На грудях та на спинах «ваговозів» висіли напівроздягнені моделі. Щоб, бува, вони не зісковзнули і не загриміли черепною коробкою до лискучих плит подіуму, до тіла «материнських» організмів їх кріпили спеціальними ременями.

Ясна річ, оцінити такі вишукування могли тільки «посвячені» - люди, що купаються в променях особливого світла світу fashion-індустрії. А звичайні, недалекі та приземлені журналісти оцінили показ по-своєму, висунувши кілька оригінальних ідей стосовно того, що ж надихнуло Ріка на створення такої оригінальної колекції.

Переважна більшість критиків вважають, що на створення унікальної колекції Оуенса надихнув перегляд Камасутри. Вочевидь, дизайнера зацікавила поза «69», і він вирішив перенести цей натяк на подіум.

А хтось побачив у його колекції сексизм – жінок, що висіли, немовби перетворили на аксесуари, якісь рюкзаки.

А якщо бути чесним і мовити серйозно, без сарказму, то в якості маркетингового ходу ідея Ріка виявилася дуже вдалою - він, як і хотів, змусив знову про себе заговорити.

Сам Рік Оуенс каже, що своєю колекцією хотів продемонструвати, як нелегко доводиться жінкам в сучасному світі та як часто вони змушені допомагати одна одній. Що ж, якийсь посил у зізнанні дизайнера таки є, та, мабуть, зробити це слід було в якийсь інший спосіб. А то дуже вже багато двозначностей, характерних, втім, для показів Ріка Оуенса.

В січні цього року дизайнер вже представив колекцію шокуючого одягу, випустивши на подіум чоловіків з дірками на вбранні в районі геніталій. Публіка до сих пір не оговталася від попередньої колекції, як Рік знову взявся за своє, замахнувшись цього разу на світ жінок.

Чоловіча колекція викликала не менший шок публіки (фото з сайту www.selectintroductions.com)
Чоловіча колекція викликала не менший шок публіки (фото з сайту www.selectintroductions.com)

Інші новини розділу