Психологи розповіли, куди дивитися на першому побаченні Автор: lesya · Опубліковано: 06.10.2015 13:51 · Розділ: Події у світі

Перше побачення – це завжди серйозне випробування для обох його учасників. Кожен хоче взяти від цієї зустрічі максимум вигоди для себе, а тому, щоб не тратити часу дарма, потрібно гарненько придивитися до свого партнера.

Кілька порад тим, хто збирається на побачення, дала професор психології Карен Пейн. Вона розповіла, куди варто дивитися чоловікам, що вирушають на зустріч з жінкою, та про що в першу чергу слід потурбуватися дамам, якщо вони не хочуть видати всіх своїх таємниць.

Отож, одним із найважливіших моментів, на який слід звернути увагу представникам обох статей, є губи, а точніше, відтінок нанесеної на них помади. Як кажуть психологи, саме колір губ дами може багато чого про неї розповісти.

Не лише губна помада може служити певним сигналом для чоловіків. Карен ПАйн написала цілу книгу, яку назвала «Психологія моди» та в якій розповіла, які сигнали жінки мовчки посилають чоловікам на першому побачені. Однак сьогодні ми поговоримо саме про губну помаду.

Класична червона помада говорить не лише про сексуальність жінки – вона ще й демонструє неабияку впевненість у собі. Така помада заряджає сигнали, які жінка відправляє партнерові, емоціями, пов’язаними з пристрастю, енергією та впевненістю. Вона демонструє, що перед вами – смілива жінка, яка не любить сидіти, склавши руки, і перебуває у розквіті своєї сексуальності.

Помада кольору фуксії – а це всі фіолетові, «царські», як їх називає автор книги, відтінки - говорять про вишуканість та унікальність вашої партнерки. Їх обирають творчі і одухотворені особистості, які навіть страх яку нудну бесіду можуть перетворити на досить цікаве заняття.

Рожева барва на губах – це колір невинності. І чим він насиченіший, тим більше жінка відсторониться від чоловіка на першому ж побаченні. Ці відтінки помади часто обирають ніжні і зворушливі особи партнери яких часто не розуміють, чому вони не хочуть взаємин. Та як тільки чоловік переконає таку даму у щирості своїх почуттів, її невпевненість миттєво зникне.

Фото з сайту www.fashiontime24.ru
Фото з сайту www.fashiontime24.ru

Помада кольору бургунді – це вибір сильних і владних жінок, які над усе люблять брати ініціативу у свої руки. Вони виступають лідерами у відносинах. Цей колір каже чоловікові, що він повинен бути дуже терплячим, щоб пізнати даму з губами кольору бургунді сповна.

Кораловий колір губної помади обирають ентузіастки, які частенько перебувають у грайливому настрої, не втрачаючи, однак, тверезої порції розсудливості. Ці жінки люблять бути в центрі уваги, та разом з тим на побачення збираються в поспіху. Головне для них – повеселитися, а далі як карта ляже.

Нейтральні відтінки помади властиві жінкам, які хочуть, щоб їх сприймали серйозно, але абсолютно нічого для цього не роблять. Здебільшого це чутливі й вразливі особи, які з правильним партнером готові розкрити свою душу.

Якщо ж дама йде на перше побачення без помади, вас чекає «ділова зустріч». Без кокетства і викрутасів, брехні та гри. Така жінка хоче бути такою, як є, а від чоловіка їй потрібні чесність та відвертість.


Інші новини розділу