У США індіанці відкриють перший в країні "марихуановий" курорт Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2015 17:00 · Розділ: Події у світі

Марихуана вже давненько стала приводом для гарячих дискусій та запеклих обговорень. З одного боку, марихуана – це наркотик, і наркотик досить-таки небезпечний, що й призвело до того, що в більшості країн світу вона заборонена. З іншого боку, канабіс має чимало корисних властивостей, його частенько використовують в медицині, що й породжує міф про те, ніби марихуана абсолютно нешкідлива.

Однак абсолютно нешкідливого в нашому світі немає анічогісінько. Тому, як і у випадку з всіма іншими ліками та продуктами, з марихуаною головне – золота середина.

Для багатьох людей марихуана є невід’ємною частиною життя, і мова зараз ведеться не про наркотично залежних людей, а про тих, чию культуру неможливо уявити без цієї рослини, – про індіанців. Недавно вони навіть вирішили відкрити цілий марихуановий курорт – перший у Сполучених штатах. Розташовуватиметься він у штаті Південна Дакота, і відкриють його на території резервації племені санти-сіу.

Для відвідувачів та постояльців тут обладнають спеціальну зону для куріння, де вони зможуть насолодитися різними сортами зілля. Тут також відкриють нічний клуб, бар та ресторан. Буде встановлено ігрові автомати. Ще тут обладнають концертний майданчик під відкритим небом, де зможуть добряче порозважатися дорослі-зірвиголови.

«Ми хочемо стати зоною розваг для дорослих. Ніде у США немає нічого схожого», - пояснює вождь племені Ентоні Райдер.

Курорт відкриють у штаті, де офіційно куріння марихуани заборонено. Однак території індіанських резервацій отримали особливі правила – тут закон курців марихуани оминає стороною. Своїм винятковим положенням і вирішили скористатися індіанці племені, відкривши на території власної резервації перший в штаті марихуановий курорт.

Марихуану для відвідувачів курорту вирощуватимуть у спеціально відведених для цього місцях. Порції, якими продаватимуть зілля, будуть обмежені: за один раз відвідувач курорту зможе придбати не більше одного грама марихуани. А заплатити за це «задоволення» доведеться від дванадцяти до п’ятнадцяти доларів.

Марихуановий курорт планують відкрити тридцять першого грудня, тож мешканці Південної Дакоти, а також гості штату, зможуть навіть відсвяткувати тут Новий рік. Індіанці очікують, що отримуватимуть від курорту чималий дохід – до двох мільйонів доларів щомісяця. Якщо все піде гаразд, схожі заклади планують відкрити в Мені і Вашингтоні.


Інші новини розділу