У Європі власників борделів зобов'язали знати мову повій Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2015 14:21 · Розділ: Суспільство

Досить цікаве рішення прийняв недавно європейський суд. Він зобов’язав власників європейських борделів вчити мову, на якій розмовляють повії, що там працюють. У такий спосіб суд сподівається захистити працівниць секс-індустрії від зловживань їхнього «начальства».

Першого жовтня цього року Європейський суд правосуддя (ЄСП) прийняв рішення, згідно з яким відтепер всі власники публічних домів, що знаходяться на території країн ЄС, повинні навчитися розмовляти мовою, рідною для повій, що в них працюють. Як уже було сказано вище, така міра "необхідна для запобігання зловживанню та злочинам проти учасниць секс-індустрії", яких часто примушують працювати силою.

Доволі неочікуване рішення суду було винесене після того, як в інстанцію зі скаргою звернувся власник одного борделю, що знаходиться на знаменитій «вулиці червоних ліхтарів» в Амстердамі. Він скаржився на владу Амстердаму, яка відповіла йому відмовою на прохання надати дозвіл на роботу. Причина відмови – незнання власником публічного дому мови, якою розмовляють його співробітниці, жінки з Угорщини та Болгарії.

В суді амстердамський сутенер заявив, що незнання угорської і богарської - не біда: він завжди може спілкуватися з підлеглими за допомогою перекладача або користуючись можливостями онлайн-перекладу. Але це владу Амстердаму не переконало, і він все одно отримав відмову. Тоді підприємець звернувся в європейський суд зі скаргою, звинувативши суд Амстердаму та місцевих чиновників у «дискримінації».

Але європейський суд також не захистив інтересів бізнесмена. Рішення влади було визнане вірним, і на те є «непереборні причини, пов'язані з суспільними інтересами».

Відзначимо, що Європейський суд правосуддя (European Court of Justice) - це досить важливий і могутній судовий інститут. Він є інститутом Європейського союзу, розташовується у Люксембурзі. РІшення та постанови, прийняті цим судом, зобов'язані виконувати всі без винятку громадяни, що мешкають на території країн Європейського союзу, тому тепер власники борделів у восьми країнах світу зобов’язані вивчати мову повій, які на них працюють. До складу Євросоюзу входить двадцять вісім держав, однак проституція легалізована лише у восьми із них: Німеччині, Австрії, Нідерландах, у Швейцарії і Греції, а такожт у Туреччині, Угорщині та Латвії.

Зокрема, у Нідерландах працівники секс-індустрії повинні отримати офіційну ліцензію на свою діяльність. Вони регулярно сплачують податки в державну казну. Останнім часом влада країни дедалі активніше бореться з торгівлею людьми та організованою злочинністю, що панують у цій сфері. За статистикою, близько трьох чвертей повій Амстердама – це приїжджі дівчата, вихідні зі Східної Європи, Африки та Азії.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.