Американських військових посадять на "летючі" мотоцикли Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2015 13:47 · Розділ: Авто-мото

Шанувальники автомобілів та любителі мотоциклів завжди сперечатимуться, чий транспорт кращий – кожен кулик своє болото хвалить. Автомобілісти відстоюватимуть зручність, комфорт та безпеку їзди на автомобілі, тоді як для байкерів нема нічого кращого, ніж відчуття швидкості та духу свободи, яку ніякий автомобіль не подарує.

Втім, переваги є у кожного транспорту. І недавно максимально скористатися можливостями байків вирішила британська компанія Malloy Aeronautics. Заручившись підтримкою свого партнера – американської компанії SURVICE Engineering - британський виробник активно працює над розробкою спеціального "ховербайка". «Летючий мотоцикл» виготовляють на замовлення Міністерства оборони Сполучених Штатів, і солдатам, які ним керуватимуть, знадобиться пройти спеціальне навчання, з яким, однак, може справитися і звичайна мотошкола – як-не-як, ховербайк – це в першу чергу мотоцикл, а на мотоциклах спеціалісти мотошкіл розуміються якнайкраще.

Ховербайк, за твердженням розробників, коштуватиме набагато дешевше, ніж той же вертоліт. Дешевше обходитиметься і його експлуатація. Інженери компанії кажуть, що їхнє дітище буде ще й набагато простішим в експлуатації.

На сьогоднішній день інженери обох компаній сконструювали два прототипи майбутніх летючих мотоциклів. Виготовлені вони з легких композитних матеріалів.

Перший прототип розробники оснастили невеликим двигуном (з об’ємом в 1.2 літра) та пропелерами. Тридцяти літрів бензину, що поміщаються в прикріплений бензобак, вистачить на одну годину польоту.

Прототип іншої моделі є більш потужним. Він має вже чотири, а не два, пропелери та зовні скидається на гігантський квадрокоптер. Цей апарат в довжину сягає трьох метрів, його висота – всього півметра, а ширина – сто тридцять сантиметрів. Він піднімається на висоту до трьох метрів. Цей «летючий мотоцикл» на одному повному баку (також тридцять літрів) зможе подолати відстань у сто сорок вісім кілометрів.

У Міністерстві оборони США кажуть, що ці мотоцикли стануть в пригоді військовим. Вони знадобляться як для розвідки, так і для оперативної доставки невеликих вантажів - наприклад, озброєння і боєприпасів.

До речі, історія цього проекту дуже цікава. Інженери компанії Malloy Aeronatics розповіли про свій проект на майданчику Kickstarter, де розпочали збір коштів. Навряд чи тоді вони сподівалися, що їхній ховербайк зацікавить Міністерство оборони США! Тим не менше, військових проект дуже зацікавив. Ховербайк – ідеальний винахід для міських боїв, адже цей мотоцикл пречудово маневрує вузькими вулицями. Та й керувати ними можна віддалено, як дронами.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.