5 корисних операторів для просування сайту Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2015 13:11 · Розділ: Цікаві факти

Фото з сайту alexsmokinof.lviv.ua
Фото з сайту alexsmokinof.lviv.ua

Бізнес в Інтернеті з кожним днем набуває оборотів, і сьогодні важко знайти людину, яка б не замислювалася над тим, як би то розпочати власну справу, використовуючи можливості, які розкриває перед нами глобальна мережа.

З чого, як правило, починають бізнесмени-початківці? Правильно – зі створення власного сайту. Сайт може розповісти світові про послуги, які надає бізнесмен, дозволить ознайомитися потенційним споживачам з продукцією, яку вони зможуть придбати, тощо. Також сайт може сам стати джерелом заробітку – якщо перетворити його на рекламний майданчик для просування сторонніх ресурсів.

Правда, задарма гроші вам ніхто не заплатить. І щоб Інтернет почав приносити реальні гроші, потрібно витратити немало часу та докласти до цієї справи відповідних зусиль.

Чимало Інтернет-бізнесменів так і не йдуть далі створеного сайту. Заплативши гроші за власний ресурс, вони не готові ні чекати, ні працювати над тим, щоб він почав приносити прибуток. А будь-який сайт, навіть найкрутіший, вимагає просування, чим і займаються спеціалісти сайту http://aweb.kz/. Одна з послуг, яку ви тут можете замовити, - це продвижение сайта Алматы – співробітники компанії виконають роботу швидко і якісно, можете бути певні.

Просування сайту – процес трудомісткий і відповідальний. Він вимагає певного багажу знань та часу, а також використання низки ресурсів, про які знають не всі початківці. І ще при просуванні ресурсу дуже важливо правильно оцінити результати самого процесу просування, а в цьому можуть допомогти наступні алгоритми. Для їх використання знадобиться служба Google.

Алгоритм, про який чули всі оптимізатори, називається Site:. Користується найбільшою популярністю і попитом у середовищі вебмайстрів, оскільки дозволяє визначити фільтр, під який потрапив той чи інший домен. Ще він дозволяє дізнатися, які саме сторінки того чи іншого ресурсу були проіндексовані ботами. Алгоритм допомагає визначити проблеми та наявні помилки в роботі сайту.

Інструмент Info: дозволяє побачити не лише ті сторінки, які по факту були проіндексовані пошуковиками, але й їхні кешовані варіанти та перевірити мережу на наявність посилань на ресурс на інших сайтах.

Алгоритми Intitle: / Intext: дозволяє відшукати будь-які згадки про організацію, сайт або ресурс в режимі реального часу. Цей інструмент за короткий час дозволяє суттєво збільшити кількість посилань на ваш ресурс.

Команда "" дозволяє вебмайстру оцінити сприйняття пошукового фільтра певних ключових фраз і слів. Отримана інформація дозволяє оцінити рівень конкурентної спроможності сайту.

Intitle: "" допоможе у випадку, коли потрібно створити яскравий заголовок, який би максимально відповідав очікуванням користувача при написанні контенту.

Джерело: http://www.056.ua/article/970735

Інші новини розділу