Samsung відкриє інтернет-магазин програм для мобільних телефонів Автор: Вікторія · Опубліковано: 31.08.2009 16:08 · Розділ: Цікаві факти

14 вересня компанія Samsung відкриє онлайн-магазин програм для мобільних пристроїв. У першу чергу проект буде запущений у Великобританії, Франції та Італії, однак у найближчому майбутньому до магазину зможуть приєднатися користувачі з 30 інших держав. Презентація сервісу відбудеться на виставці IFA 2009.

Скористатися магазином зможуть володарі смартфонів і комунікаторів Samsung Omnia, що працюють під управлінням операційних систем Windows Mobile і Symbian. В останньому випадку мова йде про модель i8910 Omnia HD. Для роботи з сервісом користувачам доведеться встановити на свої апарати спеціальні програми.

Спочатку в магазині «Samsung» буде доступно близько 300 як платних, так і безкоштовних програм. До кінця року їх кількість зросте до двох тисяч. Завантажувати ПЗ можна буде за допомогою Wi-Fi та 3G-з'єднань, а оплачувати його - за допомогою кредитних карт та телефонних білінгових систем.

Джерело compulenta.ru


Інші новини розділу