У Західній Австралії через масове ожиріння змушені закуповувати великі крематорії Автор: lesya · Опубліковано: 02.10.2015 13:49 · Розділ: Суспільство

У світі стрімко росте процент ожиріння, і це викликає низку проблем в найбільш неочікуваних сферах. Наприклад, деяким транспортним компаніям доводиться замислюватися над шириною сидінь в транспортних засобах, адже товсті люди просто не вміщаються на тих, які використовуються сьогодні. Проблеми виникають і на терміналах у метро, адже деяким дуже гладким особам просто важко протиснутися у надто вузький прохід. А у Західній Австралії через масове розповсюдження ожиріння труднощі виникли навіть у крематоріях.

В результаті центральне управління кладовищами прийняло рішення закупити два крематорії нестандартного розміру. Вони набагато більші, ніж традиційні, і, як повідомляє The Guardian, відповідають викликам сучасності, дозволяючи надавати ритуальні послуги особливо великим клієнтам.

Ось так виглядає сучасний крематорій (фото з сайту cremation-nsk.ru)
Ось так виглядає сучасний крематорій (фото з сайту cremation-nsk.ru)

Відзначимо, що управління кладовищами Західної Австралії вже закупило один великий крематорій три роки тому. Однак він не справлявся з постійно зростаючим попитом. Тому було вирішено придбати ще два великих крематорії, що дозволяють спалювати тіла вагою до трьохсот п’ятдесяти кілограмів.

Один такий крематорій, вже другий для Австралії, було встановлено на кладовищі Карракатта в Перті, а третій планують встановити в Рокінгемі на початку наступного року.

Як кажуть в центральному управлінні, великогабаритні крематорії справляються з вмістом до трьохсот п’ятдесяти кілограмів. Тепер цвинтарі, де встановлено крематорії, зможуть обслужити тих, чия вага сягає двісті п’ятдесяти кілограмів, тим більше, що вага труни такого розміру зазвичай досягає ста кілограмів. «Це неймовірно велика вага, якщо над цим замислитися, але такі вже запити, - пояснює глава управління Пітер Діг. Обслуговування великих покійників вимагає набагато більше місця і часу: щоб спалити труну такого розміру, знадобиться щонайменше дві години, тоді як зі звичайною труною стандартного розміру крематорій справляється за дев’яносто хвилин.

За словами Пітера Діга, попит на великі крематорії посилюється останнім часом. І в Австралії є чимало кладовищ, що зіткнулися з подібними проблемами, через що збираються модернізувати свої крематорії.

Діг розповів, що одного разу до них навіть прийшов запит на кремацію ваги в п’ятсот тридцять кілограмів. Довелося відповісти відмовою.

Ясно, що в австралійців, як і в цілого світу, є проблеми із зайвою вагою, проте далеко не завжди їх вага доходить до позначки в двісті. Однак мова йде, пояснює Пітер, про крайнощі, і висловив надію, що ситуація в країні з ожирінням не погіршуватиметься.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.