Lancome відтворив улюблені парфуми радянських жінок Автор: lesya · Опубліковано: 01.10.2015 17:24 · Розділ: Події у світі

Якщо на вашу тітоньку чи бабусю раптом напала ностальгія за молодістю, веселощами та СРСР, можете зробити їй подарунок – аромат, що колись володів серцями більшості жінок Радянського Союзу. Недавно парфуми з аналогічним ароматом були випущені французьким виробником косметики та парфумерії Lancome, і цей аромат вони підготували спеціально для жінок з Росії та країн пострадянського простору.

Класичний аромат називався Climat. Особливо популярним він став у сімдесятих-вісімесятих роках минулого століття в СРСР. В продаж унікальний запах, що стане аналогом класичного аромату, надійшов двадцять дев’ятого вересня, правда, купити його встигнуть не всі жінки – партія вийшла з нагоди сорокової річниці Maison Lancome на радянському і російському ринках, і вона є лімітованою. Тому в продаж надійде всього три тисячі пронумерованих флаконів.

Саме цей аромат подарував Іполіт Наді у знаменитому фільміІронія
Саме цей аромат подарував Іполіт Наді у знаменитому фільміІронія

Climat були чи не найпопулярнішими духами на теренах колишнього Радянського Союзу. Створив їх французький парфумер Жерар Гоупі ще в 1967 році, і з того часу чимало парфумерів намагалося відтворити цей аромат, але даремно. Продавалися вони спершу в білій присадкуватій коробочці кубічної форми, на якій красувався темної форми візерунок. Все це чимось нагадувало зимовий пейзаж. Далі баночка набула кольору ультрамарину, а потім стала синьою із золотистим написом.

Власне, після цього у Франції оригінальний аромат перестали виробляти. Зате у Росії почали масово продавати його копії сумнівної якості. У 2005 році, з нагоди сімдесятиріччя Lancome, компанія вже зробила спробу випустити парфум. Це був один із ароматів ювілейної серії La Collection Fragrances, і він була не таким вдалим, як оригінал. Принаймні, на такій думці зійшлися знавці духів часів СРСР.

Аромат, який надійшов у продаж двадцять дев’ятого вересня, відрізняється від оригіналу хіба що концентрацією. Як-не-як, Climat були духами, а випущена новинка, що потрапила на прилавки ГУМ, - це всього-на-всього парфумерна вода.

Верхні ноти аромату включають в себе альдегіди, фіалку, персик, масло бергамоту; серцеві ноти – це травнева троянда, ірис та букет білих квітів - нарцисів, жасмину і конвалії; ноти шлейфу, якими так славився Climat, - східні: мускус, сандал, амбра, цібетін, боби тонка і ветивір.


Інші новини розділу