Любителям газованих напоїв запропонували готувати Coca-Cola вдома Автор: lesya · Опубліковано: 01.10.2015 15:02 · Розділ: Цікаві факти

Палкі любителі газованих напоїв витрачають шалені гроші на те, щоб кожен день зі смаком, ковток за ковтком, потягувати улюблені Coca-Cola, Sprite і Fanta. Тепер у них з’явилася можливість заощадити - двадцять дев’ятого вересня цього року в продаж надійшли спеціальні апарати, які дозволять готувати улюблені газовані напої вдома. Пише про це видання BuzzFeed.

Спеціальні автомати були створені американською фірмою Keurig Green Mountain, що зазвичай займається виробництвом кавових апаратів у співпраці з компанією Coca-Cola.

Щоб приготувати напій, потрібно придбати концентрований сироп і насичену вуглекислим газом капсулу. Купити аромати, що стануть основою улюбленого напою, можна буде в Інтернет-магазинах, хоча обмежену партію ароматів розробники апаратів обіцяють надіслати і в деякі магазини США.

Втім, говорити, що цей напій стане кориснішим, на превеликий жаль, не доводиться, адже виробники все одно додаватимуть до складу ароматизаторів те, чого тільки їхня душа забажає.

До речі, протягом багатьох десятиліть компанія Coca-Cola зберігала технології та рецепт виготовлення своїх газованих напоїв в суворому секреті. Рекламна та маркетингова стратегія концерну гласить, що рецепт цих газованих напоїв – це комерційна таємниця, в яку достеменно не посвячені навіть співробітники заводів.

В історії існування марки траплялося чимало випадків, коли напій хотіли розсекретити. Наприклад, п’ятнадцятого лютого 2011 в американському радіошоу This American Life ведучі заявили, що розсекретили рецепт. Зробити це їм вдалося після ретельного вивчення фотографій рукописів рецепта, опублікованих ще восьмого лютого 1979 року в виданні Atlanta Journal-Constitution.

Журналістам вдалося з’ясувати, що до складу улюбленої багатьма Кока-Коли входить рідкий екстракт листя коки, лимонна кислота, кофеїн, цукор, вода, сік лайма, ваніль, карамель і секретний інгредієнт Merchandise X7. Останній складник, який і є секретом, це суміш рідкісних ефірних масел та спирту.

Рецепти приготування Кока-Коли в домашніх умовах можна знайти і в Інтернеті. Наприклад, один з користувачів розповідає, що приготувати Колу дуже легко. Слід взяти кілька ложок цирконію, цукрової пудри, а також по ложці шипшинового і чорничного сиропу. Все це ретельно змішати і долити до звичайної газованої води. Все, напій, що за смаком дуже нагадує Кока-Колу, готовий.


Інші новини розділу