Створено вбрання, що реагує на інтерес протилежної статі Автор: lesya · Опубліковано: 01.10.2015 08:38 · Розділ: Цікаві факти

Чоловіки часто люблять зазирати дамам не в очі, а трохи нижче, але жінкам часом буває важко це довести. Полегшити їм життя і вивести представників сильної статі на чисту воду вирішила Беназе Фарахі (Behnaz Farahi), американський архітектор і за сумісництвом дизайнер, яка створила вбрання, здатне змінювати форму у відповідь на інтерес з боку протилежної статі.

Зміни форми відбуватимуться у випадку, коли цей інтерес виражатиметься поглядом, повідомляє Motherboard.

Накидка зовні скидається на шкуру дикобраза. Вона виготовлена за допомогою популярної сьогодні технології тривимірного друку, яка дозволяє створювати химерні форми. Ця накидка вкрита гострими голками, що можуть рухатися.

Під цими голками в районі грудей спеціалісти встановили спеціальну камеру, оснащену мікроконтролером. Машинний алгоритм аналізує вік та стать людини, що потрапила в кадр, а також визначає напрям її погляду. І якщо система побачить, що на груди дивиться особа, яку вона оцінить, як дорослого чоловіка, поверхня вбрання почне рухатися.

Відзначимо, що це вже не перший експеримент дизайнера з тривимірним друком. В квітні цього року Беназе Фарахі представила якийсь дивовижний предмет одягу, доповнений безліччю пластикових пластин, що з'єднуються між собою в конструкцію, яка скидається на пружини, здатні реагувати на рухи моделі.

Ще в колекції дизайнера є головний убір, який реагує на активність головного мозку, змінюючи свою форму.

Схожий предмет вбрання створила раніше дизайнер Лорен Боукер, яка називає себе алхіміком. Вона розробила вражаючий головний убір, у якому міститься хімікат, який змінює колір, реагуючи на мозкову діяльність.

Броукер пояснила, що приваблює її в такій діяльності. Вона каже, що цікавиться всім, чого не видно, тому й створює колекції вбрання, здатні реагувати на температуру та рух повітря. Цікавить її і одяг, який реагує на феромони.

Ще дизайнер-алхімік вирішила помислити над тим, яким повинне бути вбрання, що реагує на мозкову активність. Вона такий предмет одягу створила, представивши світові шкіряний капелюх, який реагує на мозкову активність. Прикрашений він чотирма тисячами стразів, вирощених в лабораторії "Swarovski". Ці кристали особливі тим, що вони здатні змінювати колір.

«Ми виявили закономірність у формуванні кольору кожного кристала протягом дня, який варіюються залежно від активності мозку», - пояснила дизайнер. Кольори каменів поступово переходять від чорного до оранжевого, червоного, зеленого, синього і фіолетового.


Інші новини розділу