«Убита» 30 років тому студентка знайдена живою Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2015 21:27 · Розділ: Події у світі

Щодня у світі тисячі людей зникають безвісти, і через кілька років пошуків зневірені близькі втрачають надію відшукати дорогу серцю пропажу. Проте недавній випадок демонструє, що надіятися варто до останнього, хоча й історія, про яку піде мова нижче, далека від хепі-енду.

А мова піде про літню мешканку Дюссельдорфа, яка зникла більше тридцяти років тому, і з 1989 року вважалася убитою.

Сьогодні жінці, звуть яку Петра (прізвище героїні цієї історії поліція не розсекречує), п’ятдесят п’ять років, і вона до цього часу не має бажання зустрічатися з близькими. Однак поліція Дюссельдорфа переконана, що це саме та Петра, яка тридцять один рік вважалася спочатку зниклою безвісти, а потім і взагалі убитою.

Таємниче зникнення сталося в 1984 році в місті Брауншвейг, що в Нижній Саксонії. Тоді безслідно зникла двадцятичотирьохрічна студентка Петра, яка пішла на прийом до зубного лікаря, але так і не повернулася додому.

Вже наступного дня поліція почала розшукувати зниклу дівчину, однак пошуки не дали ніяких результатів. Слідів дівчини ніде не було, і вона ніби зникла з лиця Землі. Тіла її, правда, так і не знайшли, але коли в 1989 році поліція у Вольфсбурзі заарештувала чоловіка, якого підозрювали в убивстві іншої студентки, той заявив, що убив і Петру. Попри відсутність тіла Петру офіційно визнали мертвою.

Але сталося так, що на початку вересня цього року якась мешканка Дюссельдорфа викликала поліцію, і правоохоронці, що приїхали на виклик, а далі і продовжили розслідування, впевнені, що це і є та сама Петра.

Увесь цей час жінка жила під вигаданим ім’ям з новими документами. Як виявилося, вона ретельно готувала втечу, і хотіла зробити так, щоб все виглядало, як нещасний випадок. Контактів з родичами вона не підтримувала, і зараз з невідомих причин також не має наміру цього робити.

Не спілкувалася Петра і з друзями. І навіть тепер вона вимагає не розкривати її нового імені, категорично відмовляючись бачитися з ріднею. Що спонукало жінку так вчинити, невідомо.

Правоохоронці припустили, що дівчину підштовхнуло до втечі насильство у сім’ї, але ця версія підтвердження не отримала. Скоріше, навпаки, все вказує на те, що в її родині панувала благополучна атмосфера.

Однак це не єдиний загадковий момент в усій цій історії. Справа в тому, що, згідно з німецькими законами, якщо громадянин Німеччини змінює місце проживання, він протягом двох тижнів повинен зареєструватися на новому місці. Викликає подив, як Петра не зробила цього тридцять років, а в неї ніхто так і не попрохав документів. Увесь цей час жінка жила без паспорта, без водійських прав і страховки, не було в неї і банківських рахунків. Які ж документи були підробленими, не вказується.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Law/ubitaya_30_let_nazad_studentka_najdena_zivoj.html

Інші новини розділу