Коли тато читає казку, дитина розвиваються краще Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2015 12:58 · Розділ: Життя

Цікавого висновку в результаті чергового дослідження дійшли американські учені. Вони, по-перше, підтвердили, що діти, яким читають казки з раннього віку, краще розвиваються, а по-друге, дізналися, що краще це робити саме татам – у них, виявляється, це заняття виходить куди краще.

Щоб дійти такого висновку, вчені провели спеціальне дослідження. Опираючись на отримані результати, вони кажуть, що не варто бентежитися з приводу того, що ваша дитина ще не розуміє змісту казки. Читати їй потрібно з першого дня, адже так ви допоможете дитяті відчувати себе в безпеці.

Більше того, робити це краще саме татам, адже коли читає тато, користь, яку від цього читання отримує дитина, є найбільшою.

До двох років казки на ніч повинен читати батько (фото з сайту http://avtoinsider.com/0013384-skazki-na-noch-luchshe-vsego-rasskazivat-papam-vivod-uchyonih.html)
До двох років казки на ніч повинен читати батько (фото з сайту http://avtoinsider.com/0013384-skazki-na-noch-luchshe-vsego-rasskazivat-papam-vivod-uchyonih.html)

Діти, які слухають казки на ніч, виростають більш пристосованими до життя. І тут ролі не відіграє, хто читає: батько, мама, бабуся, дідусь чи братик. В дітей. Що слухають казки з раннього віку, розвивається кмітливість та артистизм. Однак далеко не всі так роблять: як показують результати досліджень, близько двадцяти п’яти відсотків молодих батьків з різних причин не читають дітям на ніч. Цього ні медики, ні психологи не схвалюють.

Ще дослідники з’ясували, що мами й тати під час читання звертають увагу дитини на різні речі. Наприклад, мати у більшості випадків поцікавиться у малюка, скільки фруктів, овочів чи горішків він бачить на картинці, тоді як батько вигукне: «Дивися, сходи!».

Вченими було також з’ясовано, що в читанні на ніч більшу потребу відчувають дівчатка, тому й вплив, який цей процес чинить на розвиток дитини, у випадку з дівчатками буде помітніший.

Крім відчуття безпеки, читання книжок позитивно впливає і на інші аспекти розвитку малюка. Вони покращують мислення та мовлення дитини, а також формують поняття про базові цінності. В більшості казок мова йде про взаємини між людьми та друзями, тому й мова цих казок зрозуміла дитині.

Однак, на жаль, кожній четвертій дитині батьки не читають на ніч, а дехто робить це не частіше одного разу в півроку.

Таке читання казок від батьків має тривати до двох років, а тоді вже за справу може братися і мама, кажуть спеціалісти Гарвардського університету, які й проводили дослідження.

Джерело: http://emigrados.ru/2015/09/kogda-otci-chitayut-skazki-deti-razvivayutsya-luchshe/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.