Samsung патентує новий спосіб управління смартфонами Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2015 09:57 · Розділ: Нові технології

Поки шанувальники Apple вишикувалися в чергу, бажаючи якомога швидше купити найновіший iPhone та випробувати в дії технологію 3D Touch, компанія-конкурент Samsung далі сушить голову над тим, що б то його таке придумати, щоб забрати частину клієнтів собі, а також спростити існуючі та популярні на сьогоднішній день способи взаємодії людини і її гаджета, в даному випадку смартфона.

Кілька таких нововведень Самсунг придумав: південнокорейська компанія використовує у своїх пристроях досягнення, які дозволяють з легкістю перегортати сторінки у браузері, а також тримати дисплей ввімкненим рівно до тих пір, поки користувач на нього дивиться.

На досягнутому компанія зупинятися не збирається, і недавно інженери та розробники Samsung запатентували нову технологію, що дозволить на відстані управляти смартфоном, не торкаючись до нього. Це стане можливим за допомогою однієї лише фронтальної камери та кількох сенсорів, якими буде оснащено телефони.

Буває, що ми потрапляємо в ситуації, коли обидві руки зайняті, пояснюють розробники. Однією ми, для прикладу, можемо тримати смартфон, а другою – чашку кави. Добре було б, щоб у такий момент наш смартфон вмів виконувати певні дії, які не вимагають у користувача торкнутися до дисплея.

Смартфон зможе самостійно визначати своє положення у просторі (фото з сайту http://internetua.com/Samsung-patentuet-novii-sposob-upravleniya-smartfonami)
Смартфон зможе самостійно визначати своє положення у просторі (фото з сайту http://internetua.com/Samsung-patentuet-novii-sposob-upravleniya-smartfonami)

В патенті, зареєстрованому цими днями, описано принцип дії нової технології, суть якої полягає в наступному. Смартфон оснастять програмою, яка дозволить йому аналізувати зміни фотографій, що надходять з фронтальної камери та інших сенсорів, якими оснащений смартфон. В результаті програма на основі отриманих даних зможе робити висновки про зміну положення телефону в просторі. Смартфон самостійно зможе визначати, нахилений він вперед чи назад, вправо або вліво, чи, може, повернутий до користувача під кутом. Отриману інформацію він зможе використовувати як заміну певним жестам.

Тим не менше, поки що патент описує тільки принципи роботи нового програмного забезпечення, тоді як описів готових сценаріїв на даний час немає. Тому зараз, кажуть експерти, важко з точністю сказати, яких результатів вдасться домогтися інженерам компанії у пошуках безконтактних способів управління смартфоном.

Джерело: http://internetua.com/Samsung-patentuet-novii-sposob-upravleniya-smartfonami

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.