З нагоди візиту Папи Римського у Філадельфії випустили пиво, що очищає душу Автор: lesya · Опубліковано: 25.09.2015 21:53 · Розділ: Події у світі

Папа Римський частенько з візитами їздить по містах та країнах, щоб поспілкуватися з віруючими та на власні очі побачити, як живеться людям у різних куточках світу. При цьому Франциск став уже якимось ідолом, і про нього говорять більше, ніж про інших пап.

Можливо, це відбувається тому, що він видається людям якимось більш земним і, зрештою, більш лояльним до людства та його гріхів.

Власне, не минули цим скористатися пивовари Філадельфії, що в штаті Пенсільванія. Напередодні візиту Папи Римського тут випустили новий сорт пива, яке, як гласить рекламна акція, очистить вашу душу. Пінний напій і справді може непогано очистити – його міцність сягає десяти відсотків.

Пиво вийшло обмеженою партією під назвою Holy Wooder. На етикетці хмільного напою зображений понтифік, одягнений у білосніжну сутану і який тримає кухоль пива у руці. «Пінний напій очищає душу і направить вас на шлях праведний», - жартують співробітники пивоварної компанії Філадельфії, пояснюючи журналістам призначення пива.

Після прибуття до Філадельфії Папа зупиниться в семінарії Святого Карла. Тут вже зробили замовлення на пиво – компанія відправила півбочки хмільного напою Holy Wooder, хоча й не робить доставки на дім. «Ми зазвичай не доставляємо товар додому, але цього разу вирішили зробити виняток», - пояснює Білл Бартон (Bill Barton), співвласник пивоварні.

Партію «очищаючого» пива, як уже згадувалося, зробили обмеженою: біля семи з половиною тисяч літрів було випущено на ринок. Але попит на продукцію виявився настільки високим, що представники компанії чесно зізналися, що в історії їхньої пивоварні такого ще не було.

Папа Римський приїхав до США кілька днів тому, двадцять другого вересня. Понтифіка зустрів сам Барак Обама з сім’єю у компанії високопоставлених чиновників. Понтифіку подарували скульптуру голубки і ключ, що, на думку американського президента, символізує заступництво Франциска за беззахисних і його прагнення допомагати бідним, хворим і знедоленим.

До двадцять сьомого вересня Папа Римський повинен відвідати Вашингтон, Нью-Йорк і Філадельфію. Вперше в історії він завітає на спільне засідання палати представників і американського сенату. А у Нью-Йорку папа Франциск виступить перед Генеральною Асамблеєю ООН. У Філадельфії понтифік виголосить промову з питань імміграції та релігійної свободи, а також проведе месу.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/09/25/holy_wooder/

Інші новини розділу