Гурт "Океан Ельзи" представив новий кліп, об'єднавши короткометражку і соціальну рекламу Автор: lesya · Опубліковано: 25.09.2015 16:31 · Розділ: Музика

Фронтмен знаменитого українського рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук недавно виграв можливість стати студентом престижного іноземного університету. З початку вересня він виїхав у США, де розпочав навчання в стінах Єльського університету.

Однак своєї діяльності Славко не закинув: цими днями він разом з колективом випустив новий кліп, в якому вдало поєднали повноцінний короткометражний фільм з відтінком соціальної реклами.

Це кліп на пісню «Життя починається знов», і, як уже вище зазначалося, відео поєднує у собі два формати - короткометражний фільм і соціальну рекламу. За словами музиканта і співака, ідея створити щось подібне з'явилася у нього під час бесіди з Володимиром Шкляревського, що став режисером і за сумісництвом оператором кліпу, та Віталієм Клімовим, який взяв на себе функцію продюсера зйомок. Власне, тема бесіди і торкалася того, яким має бути новий кліп.

І ось Святославу спала гадка, що було б добре екранізувати картину того, як проводять час літні люди в Україні та їхні ровесники за кордоном, на Заході, пояснює Вакарчук. І ця поведінка, додає виконавець, не залежить ні від матеріальних благ, ні від твого соціального статусу.

Просто в нас люди похилого віку відчувають сильне пригнічення від думки, що їхнє життя дійшло до завершення, тоді як на Заході такого немає. Немає чогось подібного і в Індії, де рівень добробуту набагато нижчий, ніж в Україні.

Головний секрет тут не в матеріальних статках, вважає співак, а в тому, що люди за кордоном є більш відкритими і щирими у своєму відношенні до життя та світу, і вони, не дивлячись ні на що, дотримуються таких базових цінностей, як взаємоповага та внутрішня свобода.

В Україні, Росії та інших країнах пострадянського простору старість вважається закінченням життя, тому літні люди просто не вміють веселитися. Натомість американські бабусі і дідусі втікають з будинків перестарілих і колесять дорогами на мотоциклах.

Іншими словами, головна ідея кліпу - ніколи не опускати рук, адже цьому немає ніякого виправдання. Завжди, за будь-яких обставин, людині є над чим подумати, є що згадати і заради чого жити, і це не залежить від того, як складаються обставини, чи то в тебе особисто, чи в цілому у сусіпльстві, в якому ти живеш.

На думку Вакарчука, щасливим може стати тільки той, хто зберігає силу духу, і ніколи, ні за яких обставин не дозволяє собі опустити рук.


Інші новини розділу

 • Найбезглуздіші райдери зірок

  Найбезглуздіші райдери зірок · Anastasia · 12.12.2016 20:18

  Зіркова хвороба, як не дивно, може проявлятися у різних іпостасях. Таким способом у своїх рейдерах знамениті та багаті зірки можуть дозволити собі найзухваліші примхи, адже вони знають, що навіть найдивніші умови та побажання будуть виконані.


 • Леді Гага відверто розповіла про свої життєві проблеми

  Леді Гага відверто розповіла про свої життєві проблеми · lesya · 17.10.2015 10:08

  Чимало молодих та юних дівчат понад усе мріють стати знаменитостями. Вони змалечку відвідують уроки музики та вокалу, щосили беруть участь у найрізноманітніших конкурсах і таки домагаються свого. Але, як свідчать сумні факти, життя та кар’єра поп-зірки – це в більшості випадків не мед.


 • Секс довів вокаліста гурту Iron Maiden до онкології

  Секс довів вокаліста гурту Iron Maiden до онкології · lesya · 16.09.2015 13:10

  Недавно вокаліст британського гурту Iron Maiden Брюс Дікінсон поділився з шанувальниками ймовірними причинами розвитку злоякісної пухлини язика, яку раніше медики видалили музиканту. За словами Брюса, онкозахворювання у нього розвилося через любов до орального сексу.


 • У новому кліпі Наталя Могилевська знялася в образі картоплі фрі і сосиски

  У новому кліпі Наталя Могилевська знялася в образі картоплі фрі і сосиски · lesya · 09.09.2015 14:17

  Відома українська співачка Наталя Могилевська зняла черговий кліп, в якому виступила в образі картоплі фрі, сосиски, гамбургерів – одним словом, фаст-фуду в цілому. Свою роботу співачка назвала «фешн-стьобом», хоча, незважаючи на «стьоб», Наталя таки продемонструвала струнку фігуру, яка за два місяці втратила одинадцять кілограмів.


 • Південнокорейські співачки за 4 хвилини на сцені впали шість разів

  Південнокорейські співачки за 4 хвилини на сцені впали шість разів · lesya · 09.09.2015 08:31

  Робота у співаків та акторів далеко не така проста, як може видатися людям на перший погляд: і виснажливі гастролі, і концерти без відпочинку, і психологічний тиск, зумовлений публічністю – як і кожна професія, професія співака має своє плюси і мінуси. І часто виконавцям та артистами доводиться долати серйозні труднощі, а іноді навіть піддавати своє життя та здоров’я небезпеці, щоб тільки не розчарувати публіку. Коротше кажучи, сьогодні піде мова про падіння співаків на сцені.