Ображений угорською журналісткою біженець виявився терористом Автор: lesya · Опубліковано: 24.09.2015 15:34 · Розділ: Суспільство

Кількома днями раніше в Угорщині розгорівся скандал. В його центрі опинилася одна місцева журналістка, яка, готуючи до випуску сюжет про нелегальних біженців, поставила підніжку одному мігранту, що намагався втекти від поліції. Журналістку звільнили, але історія отримала несподіване продовження.

В центрі скандального епізоду опинився біженець із Сирії Осама Абдулла Мосхен. Тримаючи за руку дитину, він намагався накивати п’ятами від правоохоронців, які почали перевірку табору Реске, що на кордоні із Сербією.

Репортер Петра Лазло, радикально налаштована журналістка, для більш ефектного кадру збила втікача з ніг. Він впав, потягнувши за собою дитину, але підвівся і почав втікати далі.

Вчинок Петри викликав справжній суспільний резонанс.

Громадськість обурила така зухвала і немилосердна поведінка репортера. Її звільнили, а прославленого нею біженця прийняли на роботу до Іспанії. Осама став футбольним тренером однієї місцевої команди.

Але тішитися новим місцем Осамі довелося недовго: колишні співвітчизники впізнали в ньому терориста. Представники курдської партії "Демократичний союз" офіційно заявили, що Мосхен був бойовиком «Джебхат ан-Нусра», крила «Аль-Каїди» в Сирії. На доказ своєї правоти вони навели скріншоти однієї з його сторінок в соціальній мережі, де Осама сам написав, що є терористом.

Ще сирійці заявили, що саме Мосхен брав безпосередню і активну участь у придушенні заворушень у місті Камішли в 2004 році, коли було вбито п’ятдесят курдів.

Ясна річ, те, що біженець виявився терористом, не виправдовує дій Петри, тож не відомо, чи приймуть її на роботу назад. Тим не менше, Мосхен через кілька днів після скандалу опинився у Мадриді, а його син вийшов на поле за руку з самим Кріштіану Роналду. Мосхену запропонували роботу, адже він, як виявилося, вдома працював тренером по футболу.

Та ось з’ясувалося, що працював «біженець» убивцею і терористом, і чому він прибув до Європи, залишається тільки гадати.

Скільки таких «нещасних» приїхало до Європи? Невідомо… Встановити особи біженців практично неможливо, чим і користуються терористи і злочинці. Вони заявили, що вже перекинули до Європи щонайменше чотири тисячі бойовиків. І це скидається на правду, адже серед теперішніх біженців – більшість не жінки і діти, а молоді й міцні чоловіки, часто ще й дорого одягнені.

Кількома днями раніше спецслужби Угорщини вже виявили двох бойовиків з ІГІЛу, однак скільки ще таких, не знає і сама поліція.

Зараз країни Євросоюзу переживають найбільшу міграційну кризу з часів Другої світової війни. Лише з початку поточного року в країну прибуло півмільйона мігрантів, при чому їх кількість росте з кожним днем.

Джерело: http://www.topnews.ru/news_id_82159.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.