Розробники створили нове дорожнє покриття, що вбирає воду Автор: lesya · Опубліковано: 24.09.2015 08:55 · Розділ: Події у світі

Калюжі на дорогах можуть стати серйозною проблемою, особливо в холодну пору року. Часто саме вони, підмерзши на морозі, стають причиною багатьох аварій з трагічними наслідками. Однак скоро ми можемо забути, що таке калюжі. Принаймні, на асфальті їх не буде, якщо технологія, запропонована компанією Lafarge Tarmac, набуде поширення.

Фото з сайту www.youtube.com
Фото з сайту www.youtube.com

Винахідники компанії представили на осуд вченого світу нове дорожнє покриття, здатне вбирати воду. Винахід охрестили «п’ючим бетоном», і, за даними розробників, всього за одну хвилину він здатен увібрати до чотирьох тисяч літрів води.

Нове бетонне покриття не дає рідині навіть найменшого шансу. Буквально на очах вона просочується крізь поверхню і зникає під землею.


Така дивовижна здатність стає можливою завдяки використанню спеціальної «сітки». В ролі цієї сітки виступають верхні шари дорожнього покриття, крізь які практично миттєво вода проходить в нижні шари, де й осідає. Що найважливіше: зовні дорога залишається рівною і зручною для проїзду.

А щоб прибрати воду з нижніх шарів дорожнього покриття, автори винаходу пропонують вбудовувати в них спеціальні дренажні трубки, які б поступово відводили надлишок води в каналізацію, запобігаючи при цьому перенавантаженню останньої.

У такого дорожнього покриття, кажуть його творці, є чимало переваг: крім того, що воно дозволить зберігати поверхню сухою, що захистить від ожеледі взимку, вода, що накопичуватиметься в нижніх шарах, охолоджуватиме поверхню дороги у випадку підвищення температури.

Поки що новий асфальт перебуває на стадії концептуальної розробки. Чи втілюватимуть ідею в життя масово, залишається тільки гадати, однак навряд чи в найближчі десятиліття Земля зможе похвалитися новим дорожнім покриттям – це ж скільки доріг треба переобладнати, в той час як в багатьох країнах світу звичайний асфальт залишається мрією.

Ще одну новаторську ідею, пов’язану зі сферою транспорту, запропонував цими днями один британський архітектор. Лорд Норман Фостер вирішив з користю використати напівпорожні землі Африки. Він пропонує збудувати на материку цілу мережу приміщень, які б стали свого роду аеропортами для безпілотників.

Ці «дронопорти» зможуть не тільки виконувати доставку вантажів, медичних та комерційних, вони ще й зможуть стати свого роду соціальними центрами, під дахами яких можуть розміститися склади, ремонтні майстерні, зона зльоту і посадки, медпункт, поштове відділення та інші установи чи навіть комерційні точки.

А перевезенням вантажів безпосередньо займатимуться дві паралельно працюючих мережі, які використовуватимуть безпілотники літакового типу. Наприклад, транспортна мережа Redline, що доставляє медичний вантаж, зможе використовувати дрони з розмахом крила в три метри. Ці апарати доставлятимуть десятикілограмовий вантаж на відстань до п’ятдесяти кілометрів. Комерційні перевезення здійснюватиме мережа Blueline, дрони якої мають розмах крил в шість метрів і можуть перевозити вантаж вагою в сто кілограмів на відстань до ста кілометрів.

Така мережа стане особливо корисна в Африці, адже тут практично відсутня транспортна інфраструктура. До 2020 року дронопортами планують забудувати більше сорока відсотків Руанди, країни, де збудують перший дронопорт.

Джерело: http://newswave.com.ua/news/science-and-tech/

Інші новини розділу