Молода американка на серії знімків показала темну сторону схуднення Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2015 20:45 · Розділ: Краса і здоров'я

Багато жінок в цілому світі мріють хоч трохи схуднути. Проте недарма кажуть, що треба бути обережними зі своїми бажаннями, адже у них є властивість збуватися. Американка Джулія Козерскі недавно вирішила показати світові темну сторону схуднення. Про неї говорить мало хто, адже більшість не зважується називати речі своїми іменами та виставляти свої нові, але від того не менш огидні форми напоказ. Джулія зважилася.

Ясна річ, якщо вам потрібно скинути п’ять, десять чи навіть п’ятнадцять кілограмів, хвилюватися нічого. Місіс Козерські показує темну сторону екстремального схуднення. За кілька років вона змогла схуднути на сімдесят два кілограми, але це не принесло жінці бажаної радості. Разом з гордістю за виконану роботу, до Джулії прийшла й серйозна моральна травма. Викликана тим, як виглядає її тіло після екстремального схуднення.

Худнути Джулія почала після того, як у 2009 році вийшла заміж. Тоді вага двадцятип’ятирічної дівчини досягла свої критичної позначки у сто п’ятдесят п’ять кілограмів. А Джулія почала всерйоз замислюватися над народженням дитини. Тоді вона й вирішила почати скидати вагу.

Однак все пішло не так гладко, як вона того очікувала. Виявляється, попри всі ті позитивні зміни, які тягне за собою схуднення, воно ще й може негативно відображатися на психологічному стані людини.

Кілька років Джулія, сподіваючись стати стрункою і тендітною, ретельно трудилася. І таки домоглася свого – в загальній складності вона скинула сімдесят два кілограми.

Тим не менше, жінка відчула гірке розчарування: пішли кілограми, але з ними Козерські довелося розпрощатися і з пружною шкірою. Так, її шкіра обвисла і вкрилася розтяжками.

Тепер емоційні зриви для Джулії – звичне явище. Вона, назважаючи на силу силенну компліментів, що посипалися на неї, відчуває постійне емоційне потрясіння. Щоб покласти цьому край, Джулія вирішила розповісти світові про свою проблему. У неї з’явилася ідея створити фотопроект під назвою Half (Половина), в якому вона показала б світові недоліки своєї нової фігури та своє гірке розчарування.

«Поки всі хвалять мене й оцінюють результат моєї праці, дивлячись на фігуру, укриту декількома шарами одягу, існує інша реальність, прихована від сторонніх очей за закритими дверима», - з гіркотою говорить молода жінка.

Фото з сайту http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/obschestvo/6720456.html
Фото з сайту http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/obschestvo/6720456.html


Фото з сайту http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/obschestvo/6720456.html
Фото з сайту http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/obschestvo/6720456.html


Фото з сайту http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/obschestvo/6720456.html
Фото з сайту http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/obschestvo/6720456.html


Фото з сайту http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/obschestvo/6720456.html
Фото з сайту http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/obschestvo/6720456.html

На серії знімків Джулія відверто показала все те, про що мовчала раніше: і смуток, і сльози, і невпевненість у собі, і гірке розчарування, яке її наздогнала. Своїм проектом американка хоче показати всім іншим, хто мріє позбутися зайвої ваги, менш приємну сторону реальності схуднення, що, можливо, дозволить їм уникнути нових психологічних травм.

Джерело: http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/obschestvo/6720456.html

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.