В Токіо відкрилася виставка «Наука краси» Автор: Вікторія · Опубліковано: 31.08.2009 17:33 · Розділ: Культура

Музей наук в Токіо проводить експозицію, присвячену науці в галузі косметики. На виставці «Наука краси» (Bi wo kagaku suru: Bi-Make) експонується передове устаткування, яке використовується в цій галузі, серед якого вирізняється апарат, що здатен аналізувати стан шкіри клієнта по цифровій фотографії з високою роздільною здатністю.

Крім того, на виставці представлено пристрій, що здатний, за допомогою мікроскопа, скласти карту поверхні шкіри і капілярних судин, а також імітатор нанесення макіяжу, який дозволяє клієнткам випробувати помаду, тіні та інші види косметики без їх фактичного нанесення - всі зміни відбуваються на екрані пристрою. А історичною родзинкою виставки стануть засоби для нанесення макіяжу, що датуються кінцем епохи Едо (середина 19 століття) та майстерня з виготовлення духів.

Фото взяте з сайту mdn.mainichi.jp
Фото взяте з сайту mdn.mainichi.jp

«Ми сподіваємося, що наші відвідувачі зможуть заново відкрити себе мистецтво бути привабливими, використовуючи обладнання для макіяжу та перевірки стану шкіри», - заявив офіційний представник музею.

Вартість квитка становить 600 єн для дорослих, 400 єн для учнів та студентів і 250 єн для дітей.

Джерело leit.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?