Вчені назвали новий ідеальний вік для материнства Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2015 16:02 · Розділ: Краса і здоров'я

Питання, коли жінці найкраще народжувати, турбує багатьох сучасних жінок, адже зараз представниці прекрасної статі отримали можливість робити вибір між сім’єю та кар’єрою. Проте дати однозначну відповідь на це питання вчені не можуть: в них кожного разу назріває інша теорія, яка має свої переконливі докази. Недавно група вчених з Голландії назвала новий ідеальний для материнства вік.

Якщо колись матерями ставали в шістнадцять-сімнадцять років, то сьогодні жінки, особливо у розвинених країнах, народжують значно пізніше. Зайняті будівництвом кар’єри, над народженням дитини вони задумуються після тридцяти п’яти. З одного боку, таке рішення є досить таки виваженим: зріла, доросла жінка, здатна матеріально забезпечити себе і своє дитя, які ще можуть бути питання? Та є одне але: на жаль, наш організм дотримується іншої думки, і він ще не встиг пристосуватися до потреб емансипованої жінки, тож і виходить, що за медичними показниками жінці потрібно народжувати якомога швидше, коли її репродуктивні функції працюють на найвищому рівні.

Проводячи своє дослідження, голландці взяли за основу статистику пологів за останні три століття. Вони вирахували ідеальний вік для народження дитини, хоча й зазначають, що ці параметри можуть коливатися в залежності від психологічних особливостей жінки та екології району, в якому вона проживає.

Тим не менше, вчені таки вивели середній показник. За їхніми даними, якщо жінка планує народження одного немовляти, то їй варто вкластися до тридцяти двох років, оскільки більш пізній вік жінки загрожує майбутній дитині розвитком різного роду захворювань.

Та якщо жінка має бажання народити двох дітей, їй слід починати раніше, хоча б з двадцяти семи років. Якщо в майбутньому ви захочете стати багатодітною матір’ю, то починайте вагітніти і народжувати з двадцяти трьох.

Кілька років тому наводилися інші дані. В пресі писали, що тридцятирічні мами стали нормою для європейського суспільства. А деякі бізнес-леді і взагалі твердять, що народжувати потрібно вже тоді, коли вам виповниться тридцять п’ять. Вчені твердили, що у двадцятисемирічних матерів набагато більше шансів народити генія, ніж у жінок, що стають матерями у віці шістнадцяти-двадцяти двох років, оскільки малюки останніх не вирізняються надто високим рівнем IQ. Втім, медичні показання демонструють ще неймовірніші дані: ставати матір’ю найкраще у віці п’ятнадцяти років.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.