Вікторію Бекхем звинуватили у пропоганді анорексії Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2015 13:27 · Розділ: Життя

Дружину знаменитого футболіста Девіда Бекхема Вікторію звинуватили в тому, що вона займається пропагандою анорексії, захворювання, з яким сьогодні ведуть активну боротьбу в цілому світі. Несхвалення критиків і громадськості викликала остання колекція модельєра, показана кількома днями раніше у Нью-Йорку.

Нову колекцію Вікторія Бекхем продемонструвала в рамках Тижня моди, що відбувся у Нью-Йорку. Показ викликав шквал критики та дискусій у соціальних мережах. Причина тому – зовсім не продемонстровані моделі вбрання, а надмірна худорлявість манекенниць, які це вбрання демонстрували. Схоже, Вікторія проігнорувала недавню заборону, яка не дозволяє модельєрам і дизайнерам співпрацювати з надто худорлявими моделями.

Присутні на показі твердять, що худорлявість більшості моделей виглядала хворобливою.

«Будь ласка, нагодуйте цих дівчаток, це якесь шоу скелетів!» - пише один з користувачів. «Боже, чому б вам просто не використовувати на подіумі механічні скелети і не звільнити бідних дівчаток від тортур, які вони відчувають, морячи себе голодом заради роботи?» - пише ще один користувач мережі Daily Mail.

Особливого обурення публіки удостоїлася сімнадцятирічна модель Петон Найт. Саме їй пощастило закривати шоу дизайнера. Однак всім в очі запала не сукня, яку демонструвала Петон, а її запалі щоки і гострі ключиці, що змусили присутніх засумніватися у здоров’ї дівчини. Більшість вважає, що дівчина є жертвою анорексії.

Петон Найт, сімнадцятирічна модель, що викликала найбільше обурення публіки (фото з сайту www.cosmo.ru)
Петон Найт, сімнадцятирічна модель, що викликала найбільше обурення публіки (фото з сайту www.cosmo.ru)

Однак Вікторія Бекхем всі звинувачення ігнорує. Вона твердить, що її головна мета – це створити колекцію вбрання, у якому б усі жінки могли почуватися зручно та комфортно, щоб вони «відчували себе найкращою версією самих себе», пояснює Бекхем, не зважаючи на критику.

І немовби на зло активістам та борцям за нормальну фігуру та вагу моделей, Вікторія продовжує виставляти в Instagram все нові знімки дистрофоподібних моделей зі свого показу.

При цьому декілька років тому Вікторія Бекхем давала обіцянку не залучати до показу надто худорлявих дівчат, які виглядають виснаженими. Схоже, модельєр свого слова не дотримала.

До речі, підбирати моделей для показу Вікторії допоміг її син Бруклін. Він разом з батьками прибув до Нью-Йорка, де взяв участь у кастингу моделей.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.