Грабіжники винесли з магазину несправжні телефони Автор: lesya · Опубліковано: 22.09.2015 18:40 · Розділ: Кримінал

Є грабіжники, які своєю жорстокістю викликають відразу і зневагу. Є інші, які своєю вправністю і майстерністю викликають справжню повагу; є й треті, і годяться вони хіба що на те, щоб ставати героями комедійних фільмів.

Курйозне пограбування, героєм якого стали злочинці-невдахи, відбулося кількома днями раніше в американському місті Колумбус, що в штаті Огайо. Грабіжники пробралися в магазин електроніки, і викрали з нього цілу партію мобільних телефонів. Правда, нажитися злочинці не змогли: на превелике щастя для магазину та на жаль для злочинців, телефони виявилися несправжніми: їх лише використовували для прикраси вітрини.

Сталося невдале пограбування рано вранці шістнадцятого вересня. Грабіжники напали на магазин телекомунікаційної компанії Verizon.

Фото з сайту ru.dreamstime.com
Фото з сайту ru.dreamstime.com

Злочинці - за попередніми даними поліції, їх було кілька, - кинули у вітрину камінь, і, розбивши скло, забралися всередину. Не гаючи часу, вони забрали з вітрини кілька телефонів і зникли.

Та, як виявилося, грабіжників спіткала невдача: телефони, виставлені на вітрині, були несправжніми. Натуральна продукція надійно захищена і зберігається на складі. Тим не менше, грабіжники все одно завдали збитків магазину: вони розбили скло, пошкодили вітрину та поперерізали дроти.

Зараз поліція розпочала пошуки грабіжників-невдах. За твердженням поліцейських, магазин неодноразово ставав жертвою нападів, після чого заходи безпеки та охорони було підсилено. Це, очевидно, й стало причиною невдачі злісних крадіїв.

До речі, герої нашої статті – далеко не єдині у своєму роді. Таких, як вони, дуже багато. Один товариш, наприклад, мешкає у Китаї.

Мешканець китайського міста Чжанши в провінції Цзянсу потрапив до рук поліції після того, як серед білого дня пограбував госпіталь. Злочинець був переконаний, що його не спіймають, оскільки він був… невидимкою.

Поки що невідомо, що ж підштовхнуло грабіжника на таку думку. Тим не менше, він прийшов у госпіталь, бажаючи потрапити на прийом до лікаря. І тут йому здалося, що його ніхто не бачить, тож він переліз через стіл, що стояв у приймальному відділенні і почав шукати гроші. За ним здивовано спостерігали працівники закладу.

З однієї шухляди він вихопив гроші і пішов. Коли співробітники закладу прийшли до тями – а сталося це через якусь хвилину, - вони викликали поліцію. Інші ж зачинили двері, щоб грабіжник не зміг покинути стін закладу.

Коли злочинця спіймали, він розповів, що думав, ніби є невидимим, тому вирішив скористатися своїм шансом. Ймовірно, злочинець перебував під впливом наркотиків.

Джерело: http://www.etotupo.ru/prestuplenija/3589-grabitelyu-nevidimke-ne-dali-uyti-s-dengami.html

Інші новини розділу