Американцям запропонували сувеніри з вирізаних у померлих родичів татуювань Автор: lesya · Опубліковано: 22.09.2015 13:38 · Розділ: Життя

Смерть рідних та близьких - це завжди серйозне випробування, і часом заглушити біль втрати не може ніхто і ніщо. Тим не менше, недавно американська компанія Save My Ink запропонувала своїм клієнтам вельми цікаву можливість, яка дозволить зберегти спогади про померлого. Правда, спосіб цей доволі-таки пікантний, і далеко не кожен на нього погодиться.

Що ж запропонувала компанія своїм споживачам? Вона запропонувала клієнтам можливість заповідати родичам свої татуювання. Якщо такий заповіт буде складено, після смерті користувачів ділянку шкіри із зображеним татуюванням виріжуть, оброблять спеціальним хімічним розчином, який запобігатиме розкладанню, і передадуть спадкоємцям.

Засновник компанії – поважного віку чоловік Чарльз Хемм (Charles Hamm) – розповів, що послугу запустили вже на минулому тижні, однак вже зараз на фірму посипалися замовлення.

За словами шістдесятирічного засновника компанії, всього за тиждень його фірмі довелося вирізати та обробити двадцять один шматок шкіри, чи, точніше, двадцять одне татуювання.

Така оригінальна ідея з’явилася у Чарльза після того, як він одного разу замислився, скільки ж грошей витратив на татуювання. Підбивши підсумки, він отримав пристойну суму, що вимірювалася десятками тисяч доларів. «Ви ніколи не спалите Пікассо чи будь-який інший твір мистецтва, у який ви вклали гроші. Ваші татуювання - це теж мистецтво, у якого ще й унікальна історія, і яке просто виконане на іншому полотні», - говорить Хемм.

Заповісти татуювання нащадкам можуть люди, які попередньо підписали спеціальний договір з Save My Ink. Щоб отримати можливість скористатися послугою, доведеться заплатити початковий внесок в розмірі ста п’ятнадцяти доларів, а потім щомісяця сплачувати суму в шістдесят доларів.

За ці гроші клієнт отримає наступні послуги: якщо його родичі протягом вісімнадцяти годин повідомлять співробітників Save My Ink про смерть замовника, протягом наступних шістдесяти годин фірма зобов'язана вирізати татуювання з тіла померлого. Право вибирати придатні для видалення ділянки шкіри мають лише члени клубу. До того ж компанія не бере відповідальність за вирізання татуювань з обличчя та статевих органів померлого

Готові татуювання можна помістити в рамку для фотографії – якщо, звісно, такий витвір мистецтва не видаватиметься вам надто моторошним. Втім, у компанії вважають, що це чудова ідея для декору приміщень.

Поки що послугою можуть скористатися тільки мешканці Сполучених Штатів, проте вже в недалекому майбутньому компанія планує розширити сферу діяльності.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Society/amerikancam_predlozili_suveniry_iz_vyrezannyh_u_umershih_rodstven

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.