У США випустили селф-ложку для любителів їжі і фотографій Автор: lesya · Опубліковано: 22.09.2015 08:57 · Розділ: Нові технології

Яскравим доказом того, що, як –то кажуть, «маразм міцнішає» є черговий винахід американських винахідників. Правда, скидається він скоріше на жарт, аніж на серйозне творіння.

Тим не менше, найбільш палкі любителі селфі вже вишикувалися в черги за суперновинкою – ложкою для селфі. Ідея створити щось подібне з'явилася у представників американського бренду сухих сніданків Cinnamon Toast Crunch. Нова селф-ложка являє собою палицю для селфі, але не просту, а особливу. На одному кінці цієї палиці є кріплення для гаджета, на іншому – звичайнісінька ложка.

За словами творців пристрою, їхній гаджет покликаний вирішити нагальну проблему, з якою несподівано зіткнулися жителі найбільш розвинених країн – проблему вибору між їжею та фотографією. «Минулися ті дні, коли ви їли, а ваші друзі навіть не здогадувалися про це», -зазначається в рекламному ролику, переповненому здоровим і неглумливим скепсисом. Тепер кожен, хто придбає палицю, зможе одночасно і їсти, і фотографуватися.

Селф-ложка для любителів їжі і фотографії
Селф-ложка для любителів їжі і фотографії

В розкладеному вигляді селф-ложка сягає у довжину сімдесяти шести сантиметрів, що дозволяє робити кумедні фотографії і їсти одночасно. В комплекті з ложкою продається і спеціальний пульт, який дозволить давати смартфону команди, щоб той міг у визначений момент сфотографувати власника пристрою. Пульт призначений для пристроїв Android та iOS.

Найцікавішим є те, що придбати таку ложку можна, не заплативши ані цента за сам товар. Все, на що вам доведеться розкошелитися, це на доставку.

Правда, за лічені години всю партію селф-ложок було розпродано, тому журналістам не вдалося перевірити, чи могли б отримати новий гаджет російські та українські любителі пластівців і фотографій.

До речі, епідемія селфі всерйоз турбує громадськість, принаймні, свідому її частину. З кожним днем частішають випадки, коли бажання зробити оригінальне селфі призводить до трагічних наслідків.

Людей вбиває током, коли вони забираються на поїзди метро, вони звалюються з дахів хмарочосів… Недавно одне подружжя з Польщі, бажаючи зробити оригінальне фото, розбилося прямо на очах своїх дітей. А кількома днями раніше трагедія сталася у Києві: двоє молодий хлопців отримали смертельні розряди током, бажаючи зробити селфі на даху потягів.

Щоб уникнути таких безглуздих смертей, у Білорусії навіть випустили спеціальний ролик, покликаний розповісти молодим людям, які небезпеки таїть в собі бажання зробити оригінальне селфі.

Герой ролика розповідає глядачам, що коли хоче здивувати друзів, то не наслідує екстремалам, а коли його хочуть «взяти на слабо», він «просто включає мозок», і робить абсолютно безпечні селфі, використовуючи для цього можливості фотомонтажу.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.