IPad Mini 4 практично не підлягає ремонту Автор: lesya · Опубліковано: 21.09.2015 20:25 · Розділ: Нові технології

Продукція компанії Apple викликає у користувачів благоговіння та захват. Це й не дивно, адже ці смартфони нового покоління зачарували всіх своїми можливостями та надійністю.

Однак у світі немає нічого ідеального, тож і смартфони та планшети компанії Apple теж часом виходять з ладу. Ціна на ці пристрої досить таки висока, і дехто довший час заощаджує гроші на купівлю чергової новинки компанії, тож викинути просто так пристрій, що вийшов з ладу, не у кожного вийде. В переважній більшості випадків власники чимчикують в ремонтну майстерню – щоб там спеціалісти відремонтували їхній улюблений гаджет. Та біда, що не завжди такий ремонт є рентабельним, а деколи і взагалі відновити пристрій неможливо.

І ось недавно експерти вирішили розібрати новий планшет від Apple iPad mini 4. Ретельно оглянувши всі деталі, спеціалісти дійшли висновку, що ремонтопридатність цього гаджета явно не перебуває на найвищому рівні. І причина тому – надто щільне компонування комплектуючих.

Першою проблемою є екран. При його створенні використовувалася технологія повного ламінування, як і в моделі iPad Air 2. В разі поломки його слід замінювати повністю, та в такому випадку існує висока ймовірність пошкодити сенсор. Виною тому, пояснюють експерти, методика "In-cell".

Крім того, провід сканера Touch ID розробники сумістили з дисплеєм, а це ще більше ускладнює демонтаж.

Третьою причиною низької ремонтопридатності є роз'єм Lighning – його припаяли безпосередньо до системної плати, і у випадку, коли потрібно його зняти, доведеться добряче помучитися. Та й то не завжди є гарантія, що успішно.

На додачу до всього цього Apple продовжує "заливати" свої планшети клеєм. З якихось причин по-іншому скріпити деталі між собою у розробників можливості не знайшлося.

Єдиним позитивним моментом виявився акумулятор, який тепер не кріпиться до батареї. Його ємність, правда, було зменшено до 5124 мАг.

Врахувавши всі перелічені вище нюанси, експерти оцінили рівень ремонтопридатності нового iPad mini 4 у два бали – всього шкала, за якою проводять оцінювання, має десять балів. Саме з таким показником на ринок раніше вийшли планшети iPad Air 2.

В результаті експерти відзначили неприємну тенденцію: кожне наступне покоління Apple дедалі менше піддається ремонту. А це означає, що сучасні технології не такі вже й сучасні, а саме цю думку з дня в день нам втовкмачують у голови.

Джерело: http://bykvu.com/home/bukvy/8882.html

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.