Дослідники дізналися, в якому віці чоловіки досягають піку щастя Автор: lesya · Опубліковано: 21.09.2015 16:02 · Розділ: Авто-мото

Іноді люди на пошуки щастя витрачають ціле життя, навіть не усвідомлюючи, що воно, те щастя, знаходиться у них під носом. Щоб допомогти таким людям віднайти радість, вчені вирішили провести дослідження, пов’язане з відчуттям щастя серед чоловіків.

Цією справою зайнялися спеціалісти з Університету Едінбургу. Вони з’ясували, що чоловіки, які не відчули себе щасливими до двадцяти семи років, скоріше за все, не відчують щастя й пізніше. Натомість рівень задоволеності власним життям у них постійно падатиме. Цей вік, кажуть спеціалісти, є визначальним.

Якщо до двадцятисемирічного віку чоловік так і не досяг своїх ранніх кар’єрних амбіцій, то надалі він стикатиметься тільки зі зниженням рівня задоволення і щастя в житті. А ще шотландські вчені з’ясували, що ті чоловіки, які у віці від п’ятнадцяти до двадцяти семи років змінили велику кількість робіт, набагато рідше відчувають впевненість у завтрашньому дні та власних силах, а також набагато менше задоволені життям, ніж ті, хто працював на одній-двох роботах.

Тому автори дослідження радять молодим хлопцям ще у вісімнадцятирічному віці ставити конкретні і досяжні цілі, і тоді майбутнє життя набуде сенсу. Адже нестабільність на ранньому етапі кар’єри та відсутність чи брак досягнень призводить до того, що в зрілому віці вони не зможуть бути щасливими. І чим старший стає такий чоловік, тим безглуздішим видається йому його ж життя.

Фото взято з сайту www.rubel.by
Фото взято з сайту www.rubel.by

У жінок відчуття щастя залежить від інших досягнень. Їм куди важливіші не робота і кар’єра, а хороша освіта і соціальна мобільність. Таких результатів не очікували отримати навіть самі учені, адже сьогодні кар’єрні можливості і чоловіків, і жінок в багатьох країнах практично зрівнялися, що, однак, не змінило гендерних особливостей відчуття щастя. Вчені вважають, що причина тут у відмінностях жіночої та чоловічої психології, а не в ситуації на ринку праці.

А ось група інших дослідників виявили ще цікавіші фактори, які можуть зробити жінку щасливою. Це – шопінг та струнка фігура.

Всього в опитуванні вчених взяло участь вісімсот п’ятдесят респонденток. Результати здивували учених. Виявляється, головним фактором, що визначає повноту відчуття щастя у жінки, є задоволеність власною фігурою. На другому місці опинився шопінг – справді, струнку фігуру треба в щось одягти, щоб показати своє «щастя» стороннім. А ще жінці приносять радість подаровані квіти і, звісно ж, здоров'я її сім'ї, рідних та близьких.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.