У Києві відкрилися безкоштовні курси англійської Автор: lesya · Опубліковано: 21.09.2015 15:08 · Розділ: Освіта

Англійська мова ось уже довий час зберігає статус міжнародної мови спілкування. Тому й продовжують її активно вивчати в усіх куточках нашої планети.

Правда, в Україні ситуація з вивченням англійської залишає бажати кращого. Далеко не кожен мешканець нашої держави може похвалитися вільним володінням англійською, а старше покоління – мова йде про тих, кому зараз за п’ятдесят, і взагалі не знають англійської.

Зрештою, така ситуація спостерігається не лише в Україні, але й в інших країнах колишнього СРСР – все-таки багаторічна ізоляція позначилася на загальних тенденціях та пріоритетах навчального процесу. Втім, у великих містах Росії ситуація вже пішла на краще - курсы английского спб та в Москві дозволяють оволодіти іноземною все більшій кількості громадян. Чимало таких курсів є в Україні, при чому працюють вони не тільки в обласних центрах, а практично в усіх містах нашої держави.

Фотографію взято з сайту news.bigmir.net
Фотографію взято з сайту news.bigmir.net

Правда, поки що не всі знаходять час та гроші, щоб зайнятися вивченням англійської. Хоча можливостей у людей з’являється все більше: з середини вересня у Києві почали діяти безкоштовні курси вивчення англійської мови. Відшукати їх можна за назвою Capital English, а про відкриття нових навчальних центрів повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, англійська мова відкриває всім нам величезні можливості. Ця мова є міжнародною мовою спілкування, тому вона відкриває нові горизонти і прибирає бар'єри між мешканцями різних країн. Це мова освіти та бізнесу, мова успіху. Тому у кожного українця, переконаний Кличко, має бути можливість вивчати англійську. Поки що така можливість є у киян - в столиці України відкрито курси, на яких всіх охочих безкоштовно навчатимуть англійській мові. Називаються вони Capital English.

Заняття проходитимуть в усіх районах Києва в приміщеннях райдержадміністрації. А відвідати заняття можна буде двічі або тричі на тиждень.

Партнерами цього унікального і, без сумніву, корисного проекту стало Посольство США в Україні, а також Британська Рада в Україні. До участі в проекті приєдналися й представники школи англійської мови Speak Up і Cambridge Assessment.

Навчання розпочалося чотирнадцятого вересня, і перший семестр навчання триватиме два місяці. Приєднатися до навчального процесу можуть бути всі охочі, кому виповнилося вісімнадцять років та хто володіє знанням англійської на початковому рівні (рівень А-1 та рівень А-2).

Реєстрація тривала до дев’ятого вересня на сайті http://www.kyivcapitalenglish.org.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.