У Китаї банки сперми заманюють донорів за допомогою iPhone 6s Автор: lesya · Опубліковано: 20.09.2015 20:20 · Розділ: Події у світі

Бізнесмени та підприємці знають, що відкриття власної справи вимагає освоєння цілої низки нюансів, про які людина, яка ніколи не була підприємцем, і не здогадується. Тим не менше, є й такі моменти, про які сьогодні знає кожен, однак достеменно пояснити, про що йде мова, далекі від бізнесу люди не можуть.

Візьмімо хоча б рекламу. Відомо, що без реклами стати успішним бізнесменом в умовах сучасного ринку неможливо. Конкуренти наступають на п’яти, видова різноманітність товарів та послуг постійно розширюється, і якщо не пропонувати споживачеві чогось вигідного і новенького, можна легко канути в небуття, а отже, й піти з торбами по світу. Тому свої послуги слід рекламувати.

А робити це можна по-різному: радіо, телебачення, в останні роки Інтернет, білборди, стіни будинків та магазинів, автомобілі, живі люди та навіть самі продукти харчування – для реклами сьогодні використовують все, що може хоча б трохи розповісти потенційному споживачеві про те, чим ви займаєтеся.

Непоганою можливістю прорекламувати себе є реєстрація в різних онлайн-каталогах. Приклад такого каталогу ви можете подивитися здесь. В чому їх перевага? В тому, що вони дозволяють скерувати споживача у потрібне русло, орієнтуючись не на товар, а на регіон.

Невід’ємною складовою успішної реклами є оригінальність. Сіра та невиразна рекламна продукція ризикує пройти повз увагу клієнта, так і не залишивши в його пам’яті сліду. Натомість оригінальність ціниться, вона запам’ятовується.

Фото з сайту http://fdlx.com/tech/27674-kitajskie-banki-spermy-zamanivayut-donorov-s-pomoshhyu-iphone-6s.html
Фото з сайту http://fdlx.com/tech/27674-kitajskie-banki-spermy-zamanivayut-donorov-s-pomoshhyu-iphone-6s.html

Прикладом оригінальної реклами, чи, скоріше, маркетингового ходу, стала пропозиція однієї китайської клініки. Щоб заманити донорів сперми, керівництво лікарні Renji, що в Шанхаї, у співпраці з банком сперми, який знаходиться в Ухані - столиці китайської провінції Хубей, запропонували користувачам за одну порцію сперми… новесенький iPhone 6s.

Оригінальне оголошення автори ідеї розмістили в одній з найпопулярніших в Китаї соціальних мереж WeChat.

«Вам не потрібно продавати нирку [недавно повідомлялося, як один китаєць продав нирку, щоб купити останню модель популярного смартфона], щоб зібрати гроші на покупку iPhone 6S – ви можете зібрати достатньо коштів простим пожертвуванням сперми.

Ясна річ, оголошення швидко набуло поширення в мережі. А ось скільки китайців вирішило пожертвувати сперму заради «Айфону» не повідомляється. Саме ж оголошення назбирало чотириста тисяч кліків.

Хто може стати донором? Банк сперми в Ухані запрошує чоловіків у віці двадцяти двох-сорока п’яти років. За сорок мілілітрів сперми банк готовий заплатити вісімсот доларів.


Інші новини розділу