Audi побудувала концепт із сонячною батареєю на даху Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2015 20:12 · Розділ: Авто-мото

Бажаючи скоротити обсяги споживання бензину та нафти, щоб зменшити обсяги викидів вуглекислого газу у повітря, виробники сучасної автомобільної техніки оснащують свої творіння черговими новинками, які покликані собою замінити хоча б частину енергії, що її споживає автомобіль під час їзди.

Автомобілевиробник Audi винятком не став – недавно концерн представив автомобіль з сонячною батареєю на даху. Новинку представили в рамках автосалону, що відбувся цими днями у Франкфурті. Це концепт кросовера Audi e-tron quattro, що має привід на електротязі. Акумулятор концептуального автомобіля розрахований на п’ятсот кілометрів шляху, тобто одного заряду вистачить на цілий день їзди, кажуть виробники.

Audi e-tron quattro - це спортивний кросовер, перший серед автомобілів, що працюватиме на повністю електричному приводі. Як повідомляє член Ради директорів з технічного розвитку AUDI AG Ульріх Хаккенберг (Ulrich Hackenberg), автомобіль преміум-класу з повністю електричним приводом планують представити на початку 2018 року.

Ауді встановила сонячну батарею на даху концептуального автомобіля (фотографію взято з сайту www.insidecarelectronics.com)
Ауді встановила сонячну батарею на даху концептуального автомобіля (фотографію взято з сайту www.insidecarelectronics.com)

Концептуальна модель має одразу три двигуни. Під дією першого приходить в дію передня вісь. Два інші двигуни призначені для задніх коліс. Сумарна потужність цих двигунів становить триста двадцять кіловат. Швидкість у сто кілометрів за годину кросовер розвиває за чотири цілих шість десятих секунди, а максимальна швидкість, яку розвиває автомобіль, становить двісті десять кілометрів за годину.

Зарядити акумулятор повністю можна за п’ятдесят хвилин – це на станціях з трифазним струмом. Є можливість безпровідної зарядки акумулятора. Крім того, передбачена також бездротова зарядка акумулятора. На даху батареї розробники встановили сонячну батарею.

Ще на автосалоні було показано чотиримісний електричний суперкар, випущений виробником Porsche. Марка називається Mission E. Автомобіль оснащений двома моторами, що працюють на електриці, які здатні розвивати потужність до шести сотень кінських сил і розганяти агрегат до двохсот кілометрів за годину за якихось дванадцять секунд. Ця модель позбавлена дзеркал заднього виду, роль яких виконують спеціально встановлені камери, що транслюють зображення на екрани поблизу стійок.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/09/15/audi/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.