Бухгалтери підрахували, скільки коштує один крок моделі по подіуму Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2015 21:56 · Розділ: Краса і здоров'я

Відомо, що найбільш знамениті моделі світу за один показ можуть заробити цілий маєток. Подумати тільки: їм платять тисячі доларів за якихось кілька кроків по подіуму!

Недавно експерти з американської Асоціації фахівців з бухгалтерського обліку (Association of Accounting Technicians, ААТ) вирішили підрахувати, скільки ж коштує один крок моделі, зроблений нею по подіуму. За основу вони взяли модель Карлі Клосс, одну з найбільш високооплачуваних моделей сучасності. Дівчина є обличчям знаменитого косметичного бренду L'Oreal, тож за свої покази вона отримує непогані суми.

Часто вона бере участь у показах, організованих знаменитими світовими дизайнерам. За підрахунками спеціалістів AAT, один крок по подіуму двадцятитрьохрічної моделі коштує приблизно триста один долар. Нескладно догадатися, як проводили підрахунки бухгалтери – спершу вони взяли середній гонорар, який Клосс отримує за один показ.

Далі до уваги бралася середня довжина подіуму – тридцять метрів, яку ділили на довжину кроку моделі, отримуючи таким чином середню кількість кроків за один показ. Далі вони вираховували вартість кроку.

Правда, рядові моделі заробляють набагато менше. Наприклад, американська манекенниця Моллі Бейр, вісімнадцятирічна модель, яка вже не початківець, але ще й не зірка, отримала куди менший гонорар – всього дві тисячі шістсот сорок доларів за участь у сорока восьми дефіле в 2015 році.

Мету дослідження бухгалтери пояснили бажанням продемонструвати залежність гонорару манекенниці від рівня її знаменитості. Зіставивши суми, які отримують знамениті манекенниці, з сумами, які беруть за участь в показі їхні менш відомі моделі, при чому за ту ж саму роботу, експерти переконалися, що статус моделі надзвичайно впливає на її гонорар.

Топ-моделями або супермоделями традиційно називають манекенниць, які досягли вищого професійного рівня, при чому не лише за рівнем впізнаваності, але й за розміром доходів. Це поняття вперше почав уживати Клайд Меттьюс, модельний агент, ще в 1943 році, написавши посібник для манекенниць-початківців. Книга вийшла під назвою «Отже, ти хочеш стати моделлю!».

Правда, найбільшого поширення термін набув у дев’яностих роках, коли на подіум зійшли Наомі Кемпбелл, Клаудія Шиффер, Сінді Кроуфорд та Кейт Мосс – ці дами заробляли суми, які увійшли в історію моди як найвищі гонорари, які коли-небудь платили манекенницям. Саме в той час Лінда Євангеліста, одна з представниць топ-моделей, заявила, що не вилізе з ліжка менше ніж за десять тисяч доларів. Фраза стала крилатою, принаймні у світі моди.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.